Müge Anlı’da Şok Eden Olay! 8 Yıldır Kayıp Olan Kadın Çocuklarının Doğumunu Bile Hatırlamadı!

Aleyna

ATV

27 Ekim 2020

Müge Anlı’da Şok Eden Olay! 8 Yıldır Kayıp Olan Kadın Çocuklarının Doğumunu Bile Hatırlamadı!

Müge Anlı bu kez 1 değil 2 aileyi kurtardı. 8 yıldır kayıp olan annelerini bulan ve tedaviye götürmeye karar veren Gamze Cabadak ve Birgül Kaya kimliklerine de kavuşacak.

Müge Anlı yıllardır kayıpları bulmak ve kördüğüme dönüşmüş olayları çözmek konusunda ün yapmış bir televizyoncu. Programları tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyen Müge Anlı, işinin hakkını vermek için yıllar sonra hukuk eğitimi bile aldı. Anlı, bu kez bir değil 2 ailenin geleceğini kurtardı.

“Doğurduğumu hatırlamıyorum!”

Birgül Kaya ve Gamze Cabadak, 8 yıldır kayıp olan annelerini bulmak için geçen hafta Müge Anlı’ya başvurdu. Bir hafta boyunca aranan anne Aysel Cabadak sadece programa çıkan kızlarını ve 8 yaşındaki oğlunu terk etmekle kalmadı! Bu 3 çocuktan önce terk ettiği 5 çocuğu daha olduğu ortaya çıktı. Dün programa bağlanan anne Aysel Cabadak, çocukların hiçbirini hatırlamadığını söyledi.

Anne, geçmişi unuttuğunu söyledi. Çocuklarının doğumunu bile hatırlamadığını söyleyen anne stüdyodakileri şok etti. Uzun yıllar hastanelerde ve kadın sığınma evlerinde kaldığını anlatan anne, bunu bile unutmuş! Hastaneden “Sen burada tedavi gördün” diye bilgi verildiğini söyleyen anne, çocuklarına sürekli “Size sonra anlatacağım” dedi ve ağladı.

İki yıldır sevgilisiyle yaşayan anne bu konu konuşulunca sinirlenip programdan ayrıldı.

Nüfus Kaydı Krizi Çözülecek!

Gamze Cabadak ve Birgül Kaya, anneleri kaçtığı için bir türlü kimlik çıkaramıyordu. Evli ve çocuklu olan Birgül Kaya’nın bu nedenle resmi nikahı yoktu ve çocuğu eltisinin üzerine kayıtlıydı! Anne Aysel Cabadak programdan ayrıldıktan sonra yayına bağlanan kuzeni Selahattin Bey kızların kimliklerini çıkartacağını söyledi.

Birgül Kaya ve Gamze Cabadak, bugün Müge Anlı ekibiyle birlikte nüfus müdürlüğündeki işlemleri tamamladı. Kaya, kimliğine kavuştuktan sonra hemen resmi nikah kıyacağını ve çocuğunu üzerine alacağını söyledi. İki kardeş anneleriyle görüşeceklerini ve gerekirse tedaviye götüreceklerini de ekledi.


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz