Rengarenk 5. Bölümünde Heyecanlı Anlar

admin

Haberler

20 Ağustos 2016

Rengarenk 5. Bölümünde Heyecanlı Anlar

ATV kanalının en sevilen yeni yapımlarından olan Rengarenk dizisi yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin başrollerinde Kaan Taşaner ve Selin Şekerci gibi ünlü isimler yer alıyor. Ünlü bir oyuncu anne ve babanın kızı olarak dünyaya gelen Renk, aynı zamanda ailesi gibi dizi, film ve reklam yıldızı olmuştur. Kadınlardan hoşlanmayan ve aşk hayatına nokta koymak üzere olan Can ise Renk ile hayatının kesişmesinden sonra büyük bir değişim yaşayacaktır.

Böylesine ilginç bir konusu olan Rengarenk dizisi Julia Roberts ve Hugh Grant’ın başrollerinde yer aldığı 1999 yapımı Notting Hill filminin senaryosundan esinlenerek çekiliyor. Dizinin enteresan ve ilgi çekici senaryosu ise izleyenler tarafından büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde Ege, Yiğit’in gizli aşkının peşine düşecektir. Diğer yandan ise kendisini Neşe’ye kaptırmak üzere olduğunun farkında değildir. Can’ın eski karısının kendisine yaşatmaya başladığı maddi zorluklar devam ederken, Can ailesi ile birlik olarak çözüm arayışı içerisine girer.

Can’ın eski karısından üzerine kalan hacizden kurtulabilmesi için Mutlu Çocuk Köyü projesine ait olan araziyi satılığa çıkartma kararı ise herkesi şok eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz