Rüzgarın Kalbi Fox TV’de Devam Ediyor

admin

FOX

21 Ağustos 2016

Rüzgarın Kalbi Fox TV’de Devam Ediyor

Fox TV ekranlarının en iddialı yeni projelerinden olan Rüzgarın Kalbi dizisinin yeni bölüm çekimlerinin önemli bir kısmı Bosna Hersek’te yapılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise son derece başarılı ve güçlü isimler yer alıyor. Başrollerde Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Cezmi Baskın, Ebru Aykaç ve Müge Akyamaç gibi iddialı isimler bulunuyor.

Dizinin yeni yayınlanacak olan bölümünde Rüzgar, büyük bir aşk ile sevdiği kadını trafik kazasında kaybettikten sonra büyük bir yıkım yaşayacak. Bu kayıp üzerine Bosna Hersek’e yerleşen Rüzgar, iki yıl boyunca ailesi de dahil olmak üzere hiç kimseyle iletişim kurmamaktadır.

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden olan Boran’ların sahibi annesi Vahide ve dayısı Kemal ise uzun uğraşlar sonrasında Rüzgar’a ulaşmayı başarırlar. Kemal ani bir karar ile Bosna’ya giderek Rüzgar’ı İstanbul’a geri getirir. Ancak Rüzgar’ın kalbinde büyük bir boşluk bulunmaktadır.

Rahat duramayan Rüzgar, bir akşam düzenlenen aile yemeğinden kimseye haber vermeden kaçar. Tesadüf eseri karşılaştığı taksici ile birlikte kendisini Foça’ya giderken bulur. Artık Rüzgar için nereye gittiğinin hiçbir önemi yoktur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz