Savaşçı 30. Bölüm Fagmanı 4 Şubat Pazar

admin

FOX

3 Şubat 2018

Savaşçı 30. Bölüm Fagmanı 4 Şubat Pazar

Fox TV’nin beğeniyle izlenen, Kılıç Timi’nin Destansı hikayesini konu alan dizisi ‘Savaşçı’ yine nefes kesen bir bölümle daha ekranlara geliyor. Son bölümün ardından savaşcı 30. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Merakla beklenen dizide bu hafta yine sular durulmuyor. Yüzbaşı Kağan Bozok Temo’yu ele geçirmeyi başarıyor. Peki Temo Ölecek mi? Yüzbaşı Kağan Bozok, PKK’lı teröristler tarafından esir alınan Yüzbaşı Haydar Bozkurt’u ve silah arkadaşlarını kurtarabilecek mi?

Her bölümü aksiyon dolu dizinin geçen haftaki bölümünde; Yüzbaşı Kağan’a bir operasyon emri gelir. Bu acil operasyon emri Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Timin görevi bölücü örgütün yönetici kadrosundaki bir teröristi Kuzey Suriye’de ele geçirmek ve Ankaraya getirmektir. Dış bağlantılar ve örgütle ilgili çok şey bilen bu terörist’in konuşması General Kutalmış ve Albay Kopuz için oldukça önemlidir. Yüzlerce suçsuz Mehmetçik’in şehit olmasına sebep olan bu teröristi Ankaraya götürmek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Bu haftaki bölümde ise Albay Kopuz’u tuzağa düşürmeye çalışan Pia, ona zehirli bir kahve hazırlar. Ancak Albay Kopuz kahveyi içemeden Temo ile ilgili önemli bir bilgi gelir ve Kılıç Timi görev başına geçer. Temo’nun sinsi planlarının bir parçası olan bu kumpas, Temo ile çatışmaya giren Kılıç Timi’ni zamana karşı yarışmak durumunda bırakır. Her şey’e rağmen Temo’yu ölü ya da diri le geçirmeyi kafasına koyan Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar’ın bu işin peşini bırakmaya hiç niyetleri yoktur.

Yüzbaşı Haydar ve Yüzbaşı Kağan kendileri ve sevdikleri için hayatlarını tehlikeye atarak Temo’yu yok etmek için bir hamle yaparlar. Temo ile bağlantısı olduğu ortaya çıkan Kuzgun ise Kılıç Timi’nin planlarını bozmak için hazırlık yapmaktadır.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz