Savaşçı 31. Bölüm Fragmanı 11 Şubat Pazar

admin

FOX

10 Şubat 2018

Savaşçı 31. Bölüm Fragmanı 11 Şubat Pazar

Fox TV’nin sevilen dizisi ‘Savaşçı’, Kılıç Timi’nin Destansı hikayesini konu alıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan heyecan yüklü bölümün ardından Savaşçı 31. Bölüm Fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Aksiyon’un bir dakika bile durmadığı 31. Bölüm Fragmanında Albay Kopuz’un Şehit Piyade Teymen Murat Gündoğdu’nun Cenazesinde yaptığı konuşma izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde yine aksiyon dolu dakikalar yaşanmıştı. Pia Albay Kopuz’u tuzağa düşürmeye çalışıyor ve kahvesine zehir katıyor. Ancak Albay Kopuz kahveyi içemeden Temo ile ilgili önemli bir istihbarat gelir ve Kılıç Timi aldığı istihbarat dorultusunda görevi yerine getirmek için yola çıkar. Temo tarafından Kılıç Timi için hazırlanmış olan bu kumpas, Kılıç Timi’ni zor durumda bırakarak Zamanla yarıştırır. Ancak Temo’yu ölü ya da diri ele geçirmeye kararlı Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar bu işin peşini asla bırakmazlar

Savaşçı 31. Bölüm Fragmanı oldukça ses getirdi. Yeni bölümde Albay Kopuz, Kılıç Timi’nin planlarını engellemeye çalışan Kuzgun’un kim olduğunu ve amacını araştırmaya koyulur. Bu arada gelen test sonucuyla Pia’nın  Albay Kopuz’un kahvesine zehir koyduğu ortaya çıkar. Bunun üzerine Albay Kopuz, Pia meselesini çözmek için harekete geçer. Bu sırada Kılıç Timi’ni de önemi bir görev beklemektedir. Bu önemli görev; Kuzey Irak’ta bir üs bölgesini ve Türkmen köyünü ziyarete gidecek olan Kutalmış Paşa’ya refakat etmektir. Kuzgun ise, Türk Özel Kuvvetleri’ne mensup bir General’in bölgeye geldiğini öğrenir öğrenmez bu fırsatı kaçırmaz ve harekete geçer. Ancak bir ayrıntı Çiğdem Teğmen’in dikkatini çeker. Bunun üzerine gerekli güvenlik önlemini alan Kılıç Timi, Kuzgun ve adamlarıyla büyük bir çatışmaya girer. Yaşadığı tüm aksiliklere rağmen General’i öldürme planından vazgeçmeyen Kuzgun’un, önce Kılıç Timi’ni alt etmesi gerekecektir.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz