Şebnem Bozoklu, Kayserili Gülsüm Oluyor!

25 Ağustos 2016
Şebnem Bozoklu, Kayserili Gülsüm Oluyor!

Başarılı oyuncularımızdan olan Şebnem Bozoklu, 03 Medya tarafından yapımcılığı üstlenen ve yönetmen koltuğunda Türkan Derya ile Murat Aksu’nun yer aldığı bir dizi projesinde yer alacak. Kayserili Altınsoy ailesi ve ilginç yaşamlarını konu alacak olan dizi büyük bir ilgi görmeye başlamış durumda.

Yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında yayınlanacağı söylenen dizi projesinde uzun süredir özlediğimiz kalabalık ve köklü bir ailesinin yaşayacağı maceralar işlenecek. Başrollerinde Cihat Tamer, Şebnem Bozoklu, Aras Aydın, Ünal Yeter ve Görkem Şarkan gibi isimlerin yer alacağı dizide Bozoklu’nun oyuncu arkadaşı Ünal Yeter olacak. Ünal Yeter, Altınsoy ailesinin içgüvey kocası Mesut’u canlandıracak.

Dizi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yeni dizi projesi ve rol alacağı karakter hakkında ufak açıklamalar yapan Şebnem Bozoklu, ‘Beğendiğim yönetmenlerden olan Türkan Derya ile ilk defa çalışacak olmak benim için heyecan verici bir deneyim. Bu proje beni şimdiden çok fazla mutlu etmiş durumda. Oyuncu kadromuzda da çok başarılı ve yetenekli isimler yer alıyor.’ ifadelerine yer verdi.

Dizinin çekimlerine önümüzdeki hafta Beylerbeyi’nde başlanacak. Dizinin yayınlanacağı kanal ise Kanal D olacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz