Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayında! Mahallede Gerilim Artıyor!

admin

Haberler

3 Mayıs 2019

Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayında! Mahallede Gerilim Artıyor!

Blu TV ekranlarında seyircisiyle buluşan Sıfır Bir dizisi aksiyon ve macera dolu bölümleriyle 6. Sezona başlangıç yapıyor. Savaş, uyuşturucu kaçakçılığı ve kadın ticareti gibi tüyler ürperten olaylarla her kesiti heyecan verici olan dizinin bu sezonunda da ekranlarınız başına kilitli kalacaksınız. 13 Mart Çarşamba akşamı sezon finali yaparak 5. Sezona veda eden dizinin 8 Mayıs Çarşamba günü ekranlara gelecek yeni bölümüne ait fragman yayınlandı! İşte merak edilen tüm detaylar yazımızın devamında…

Dizinin Konusu 

Her bölümü apayrı heyecan yaşatan dizi; Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan ve zamanla Adana’nın en güçlü çetesi olan bir grup gencin yaşam mücadelesini anlatıyor. Özgür, Cio ve Savaş, Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde doğmuş 20’li yaşlarında üç genç. Savaş, gerek aldığı kararlar gerekse cesaretli ve kıvrak zekasıyla bu gençlerin adeta abisi gibi rol alıyor. 

Cio, biraz gösterişe düşkün, yaptıklarıyla övünmeyi seven bencil bir karakter. Özgür ise şair ruhlu, sessiz ve sakin kalan bir genç olarak biliniyor. Temel kadro her ne kadar 3 kişi arasında geçse de bazen bu 3 arkadaşa suç ortaklığı yapan ve yardımda bulunan yakın akrabalar da ön plana çıkıyor. Başrol oyuncuları eşliğinde uyuşturucu ve fuhuşa karşı yasa dışı yollardan mücadele verilmeye çalışılıyor. Tüm sahnelerinde gerçekliği tüm açıklığıyla anlatan dizide samimiyeti ve dostluk bağlarını da yer yer hissedebileceksiniz. 

‘Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da’, Adana’nın Hürriyet mahallesinde geçse de kimsenin görmek istemediği tüm gerçeklikleri ve getto hayatını gözler önüne seriyor. 

Sokak kültürünün, demir parmaklıkların, yüksek duvarların, rap ve grafiti sanatının hakim olduğu dizide adeta zamanın durduğunu hissediyorsunuz. İlk olarak 2016 yılında amatör bir dizi olarak yayın hayatına başlayan ‘Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da’, kısa sürede reyting yarışında öne çıkarak milyonlarca kez izlenmeyi başardı. 

5. Sezonda Yaşananlar

Savaş ve Cihat, verdikleri kaybın üzüntüsünü üstlerinden atamadan büyük bir fırtına içine düştüler. Mahalledeki çalkantılar devam ederken karşı tarafın hedefinde Savaş ve Cihat vardı. Ancak bu mücadeleci ruha sahip ikili, yaşanan tüm illegal olayları sonlandırmak için adeta hayatlarının savaşını vermişti. Savaş’ın vurulması ise tüm izleyiciyi adete şoke etmişti. 

6. Sezon Fragmanı Yayında!

Yönetmenliğinde Kadri Beran Taşkın, oyunca kadrosunda Özgür Meriç, Savaş Satış, Burak Şafak ve Cihangir Ceyhan oturan dizinin 6. Sezonuna dair en çok merak edilen konu Savaş’ın ölüp ölmediğiydi. Yayınlanan fragmanda Savaş’ın yaşamı için büyük çaba göstermeye devam ettiği dikkati çekiyor. 

Savaş ve arkadaşları, yine yeniden Adana sokaklarında ve cezaevinde ölümleri pahasına mücadele gösteriyor. Çatışmalı, intikam planları ve gizli düşmanlıklar eşliğinde yepyeni bir sezona hazır olun. 

Sokak kültürünü hem fonunda hem de müziklerinde yansıtmayı başaran Sıfır Bir ile sürükleyici bir dizi keyfi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz