Siyah Beyaz Aşk 26. Bölüm Fragmanı 16 Nisan Pazartesi

admin

Kanal D

11 Nisan 2018

Siyah Beyaz Aşk 26. Bölüm Fragmanı 16 Nisan Pazartesi

Kanal D'nin her pazartesi seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi Siyah Beyaz Aşk 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin heyecanla izlenen 25. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde Savcı Yiğit kaçakçılara operasyon düzenlediği için tehlike altındaydı ve sokak ortasında vurulmuştu. Acilen hastaneye aldırılan Yiğit'in uğradığı saldırı Ferhat'ı derinden etkilemişti. Ancak Yiğit önlemini almış ve koruyucu yelek giyerek bu olaydan yara almadan kurtulmuştu. Aksiyon dolu bir bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı ise yine heyecan dolu sahnelerle ekrana geldi.

Siyah Beyaz Aşk'ın bu haftaki bölümünde Ferhat Cüneyt'i yaptıklarının cezasını çekmesi için ölümle sınayacak! Ferhat ve Aslı geçmişe bir sünger çekerek yalansız ve kötülüklerden uzak bir hayat için birbirlerine söz verirler. Ancak Cüneyt'le karşı karşıya gelen Ferhat geçmişin verdiği öfkeyle kendisine hakim olamaz. Cüneyt'i vurmak istese de aklı Aslı'ya verdiği sözdedir. Eli kolu bağlanan Ferhat Aslı'ya verdiği sözü tutacak mı yoksa Cüneyt'i cezalandırarak öfkesine son mu verecek?

İzleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatan bir fragmanla ekranlara gelen Siyah Beyaz Aşk, yeni bölümü ile 16 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz