Söz 37. Bölüm Fragmanı – 12 Mart Pazartesi

admin

Star TV

9 Mart 2018

Söz 37. Bölüm Fragmanı – 12 Mart Pazartesi

Söz dizisinden merakla beklenen yeni bölümün fragmanı sonunda yayınlandı.

Söz dizisinin 37. Bölüm fragmanında; Nazlı yaşadıklarının etkisiyle etrafına zarar vermeye devam ediyor. Teröristler tarafından rehin tutulduğu dönemde uyuşturucu verilen ve işkence edilen Nazlı’nın durumu çok kötü. Farkından olmadan zarar verdiği için annesinden yardım istiyor. Nazlı’nın annesi ise kızını bu durumu karşısında içi parçalanıyor. Diğer yandan Eylem ve Ferit kaçırılıyor. Derman’ın adamları kaçırdıkları Eylem ve Ferit’i izbe bir depoda tutuyor. Depoda işkenceye maruz kalan ikiliyi tim kurtarmak için  elinden geleni yapıyor.

Diğer yandan Bahar ve Yavuz arasındaki ilişki iyice geriliyor. Bahar bir şeyler sakladığından şüphelendiği Yavuz’un sonunda ne sakladığını da öğreniyor. Babasının öldürüldüğünü ve babasını öldüren kişinin Yavuz olduğunu öğrenen Bahar şok oluyor. Yavuz da sevdiği kızın babasının ölümünden sorumlu olan kişi olarak bundan sonra ilişkilerinin nasıl devam edeceğini merak ediyor. Bu durumu Erdem Yarbay’a anlattığında; o da çok üzülüyor.

Tim rehin tutulan Eylem ve Ferit’i kurtarmak için büyük bir operasyon başlatıyor. Fakat Derman da boş durmuyor. Türk askerlerine büyük darbe vuracağını düşündüğü ” Medusa Planını ‘ uygulamaya koyuluyor. Bu plan ile Türklerin hareket kabiliyetini sıfırlayacağını söyleyen Derman harekete geçiyor. Tim diğer teröristler ile mücadele ederken Agah ve Yavuz ise rehin tutulan Ferit-Eylem ikilisini kurtarmaya çalışıyor. Agah’ın kendini kanıtlamak için tetiği çekerek Eylem’i vurması ise herkesi şok ediyor.

Söz 37. Bölümüyle 12 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz