Söz 39. Bölüm Fragmanı – 26 Mart Pazartesi

admin

Star TV

24 Mart 2018

Söz 39. Bölüm Fragmanı – 26 Mart Pazartesi

Söz dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Bu hafta ekranlara gelecek olan Söz’ün 39. Bölüm fragmanında; Derman büyük bir katliam yaparken görülüyor. Erdem Yarbay tarafından sorgulanan Çolak ; büyük bir saldırının haberini verip herkesi uyarıyor. Daha sonra bölgeye istihbarat için gönderilen Çolak çok korkunç bilgiler ile geri dönüyor. Durumu öğrenen Derman ise saldırı planını hemen uygulamaya koyuyor. Bir ofis içiresinde elinde taramalı tüfekler giren Derman sağa sola ateş ediyor.

Tüm bu olaylardan olmadan önce bir cenazenin defnedilmesi için Erdem Yarbay ve üst düzey bürokratlar, askerler cenaze evine geliyor. Burada güvenliği polis ve asker birlikte sağlıyor. Askerlerin başında bulunan Ali Haydar cenaze işlemleri sırasında halkı ve üst düzey yöneticileri korumak için etrafta kuş uçurtmuyor.  Fakat bir istihbaratta cenaze yerine bomba konulduğu ve bunun patlama ihtimali olduğu söyleniyor. Bunun üzerine Ali Haydar ve polis ekibi bombayı bulmak için zamanla yarışıyor. Tabutu sırtlayan Erdem Yarbay ve diğer askerler hiçbir şeyden habersiz ilerlerken, bombanın aslında tabutun içinde olduğunu görülüyor.

Agah’ın aldığı istihbarat sayesinde Derman’ın saldırısını bekleyen Yavuz bu defa onun işini bitirmek için zaman kolluyor. Fakat Derman baskın yaptığı ofiste Yavuz’un olduğunu bile bile rehineleri öldürüp ona doğru ilerliyor. Yavuz gözünü kan bürümüş Derman’ı durdurabilecek mi ? Ali Haydar bombayı zamanında imha edip herkesi kurtaracak mı? Tüm bu soruların cevaplarının alınacağı Söz 39. Bölümüyle 26 Mart Pazartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz