Günün Futbol - Basketbol - Voleybol Maçları - Spor Ekranı

Bugün Maç Var mı? TV'de Bulunan Tüm Spor Müsabakaları

21.09.2019 Bugün

  • 04:00

    USC - Utah

    NCAA Amerikan Futbolu

    USC - Utah

  • 07:30

    S.Kenin - S.Stosur

    WTA Guangzhou Final

    S.Kenin - S.Stosur

  • 07:35

    Olimpiyat Yıldızları

    Spor Programı

    Olimpiyat Yıldızları

  • 08:00

    Y.Wang - Ka.Pliskova

    WTA Seul Yarı Final

    Y.Wang - Ka.Pliskova

  • 10:00

    M.Linette - E.Alexandrova

    WTA Seul Yarı Final

    M.Linette - E.Alexandrova

  • 12:50

    Melbourne Storm - Parramatta Eels

    NRL Play-Off

    Melbourne Storm - Parramatta Eels

  • 13:00

    Antrenman Turları

    Formula 1 Singapur GP

    Antrenman Turları

  • 14:00

    Ümraniyespor - Boluspor

    Spor Toto 1. Lig

    Ümraniyespor - Boluspor

  • 14:00

    Villarreal - Valladolid

    İspanya La Liga

    Villarreal - Valladolid

  • 14:00

    Stuttgart - Greuther Fürth

    Almanya Bundesliga 2

    Stuttgart - Greuther Fürth

  • 14:00

    Konyaspor - Merkezefendi Bld.

    Hotel Angels Park Hazırlık Turnuvası

    Konyaspor - Merkezefendi Bld.

  • 14:00

    A.Zverev - J.Isner

    Tenis Laver Cup

    A.Zverev - J.Isner

  • 14:30

    Leicester - Tottenham

    İngiltere Premier Lig

    Leicester - Tottenham

  • 14:30

    Leeds United - Derby Country

    İngiltere Championship

    Leeds United - Derby Country

  • 15:00

    Gösteri Maçı

    TÜBAD Basketbol Turnuvası

    Gösteri Maçı

  • 15:00

    Kasımpaşa - Antalyaspor

    Spor Toto Süper Lig

    Kasımpaşa - Antalyaspor

  • 15:00

    Ağrı 1970 - Cizrespor

    TFF 3. Lig

    Ağrı 1970 - Cizrespor

  • 15:00

    Kaiserslautern - Magdeburg

    Almanya Bundesliga 3

    Kaiserslautern - Magdeburg

  • 15:00

    Taha Akgül - G.Petriashvili

    Dünya Güreş Şampiyonası 125 Kg Final

    Taha Akgül - G.Petriashvili

  • 15:00

    Gümüşhanespor - Pendikspor

    TFF 2. Lig

    Gümüşhanespor - Pendikspor

  • 15:30

    Erbaaspor - Karşıyaka

    TFF 3. Lig

    Erbaaspor - Karşıyaka

  • 15:30

    Aksaray Bld. - Silivrispor

    TFF 3. Lig

    Aksaray Bld. - Silivrispor

  • 15:45

    Bol Dyor

    FIM Endürans Şampiyonası

    Bol Dyor

  • 16:00

    Udinese - Brescia

    İtalya Serie A

    Udinese - Brescia

  • 16:00

    Sıralama Turları

    Formula 1 Singapur GP

    Sıralama Turları

  • 16:00

    Petkimspor - Fethiye Bld.

    Hotel Angels Park Hazırlık Turnuvası

    Petkimspor - Fethiye Bld.

  • 16:00

    Sarıyer - Afjet Afyonspor

    TFF 2. Lig

    Sarıyer - Afjet Afyonspor

  • 16:00

    Tuzlaspor - Sakaryaspor

    TFF 2. Lig

    Tuzlaspor - Sakaryaspor

  • 16:30

    Altay - Keçiörengücü

    Spor Toto 1. Lig

    Altay - Keçiörengücü

  • 16:30

    Osmanlıspor - Altınordu

    Spor Toto 1. Lig

    Osmanlıspor - Altınordu

  • 16:30

    Hertha Berlin - Paderborn

    Almanya Bundesliga

    Hertha Berlin - Paderborn

  • 16:30

    Sumqayıt - Sabah Bakü

    Azerbaycan Premier Ligi

    Sumqayıt - Sabah Bakü

  • 16:30

    Leverkusen - Union Berlin

    Almanya Bundesliga

    Leverkusen - Union Berlin

  • 16:30

    Freiburg - Augsburg

    Almanya Bundesliga

    Freiburg - Augsburg

  • 16:30

    Bayern Münih - Köln

    Almanya Bundesliga

    Bayern Münih - Köln

  • 16:45

    Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano

    Pavlos Giannakopoulos Turnuvası

    Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano

  • 17:00

    Cadiz - Deportivo

    İspanya La Liga 2

    Cadiz - Deportivo

  • 17:00

    Manchester City - Watford

    İngiltere Premier Lig

    Manchester City - Watford

  • 17:00

    Levante - Eibar

    İspanya La Liga

    Levante - Eibar

  • 17:00

    Everton - Sheffield Utd

    İngiltere Premier Lig

    Everton - Sheffield Utd

  • 17:00

    Burnley - Norwich City

    İngiltere Premier Lig

    Burnley - Norwich City

  • 17:00

    Crystal Palace - Wolves

    İngiltere Premier Lig

    Crystal Palace - Wolves

  • 17:00

    Cardiff City - Middlesbrough

    İngiltere Championship

    Cardiff City - Middlesbrough

  • 17:30

    Türk Telekom - Teksüt Bandırma

    TÜBAD Basketbol Turnuvası

    Türk Telekom - Teksüt Bandırma

  • 17:30

    Kayserispor - Denizlispor

    Spor Toto Süper Lig

    Kayserispor - Denizlispor

  • 17:30

    Süper Lig Özet

    Futbol Programı

    Süper Lig Özet

  • 18:00

    Şanlıurfaspor - Manisa FK

    TFF 2. Lig

    Şanlıurfaspor - Manisa FK

  • 18:00

    Kızılyıldız - Zeytinburnu Bld.

    IIHF Continental Cup

    Kızılyıldız - Zeytinburnu Bld.

  • 18:30

    Marsilya - Montpellier

    Fransa Ligue 1

    Marsilya - Montpellier

  • 18:45

    Sebail - Qabala

    Azerbaycan Premier Ligi

    Sebail - Qabala

  • 19:00

    Zenit - Rubin Kazan

    Rusya Premier Lig

    Zenit - Rubin Kazan

  • 19:00

    Adana Demirspor - Bursaspor

    Spor Toto 1. Lig

    Adana Demirspor - Bursaspor

  • 19:00

    Anadolu Efes - Alba Berlin

    Zadar Basketbol Turnuvası

    Anadolu Efes - Alba Berlin

  • 19:00

    Juventus - Verona

    İtalya Serie A

    Juventus - Verona

  • 19:00

    Real Zaragoza - Lugo

    İspanya La Liga 2

    Real Zaragoza - Lugo

  • 19:00

    Panathinaikos - Maccabi Fox

    Pavlos Giannakopoulos Turnuvası

    Panathinaikos - Maccabi Fox

  • 19:00

    Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece

    Pınar Protein Cup

    Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece

  • 19:00

    Vanoli Cremona - Dinamo Sassari

    İtalya Basketbol Süper Kupa

    Vanoli Cremona - Dinamo Sassari

  • 19:00

    Spor Hafta Sonu

    Futbol Programı

    Spor Hafta Sonu

  • 19:00

    Kocaelispor - Turgutluspor

    TFF 3. Lig

    Kocaelispor - Turgutluspor

  • 19:00

    Samsunspor - Tarsus İY

    TFF 2. Lig

    Samsunspor - Tarsus İY

  • 19:30

    Barcelona - Valencia Basket

    İspanya Basketbol Süper Kupa Yarı Final

    Barcelona - Valencia Basket

  • 19:30

    Werder Bremen - Leipzig

    Almanya Bundesliga

    Werder Bremen - Leipzig

  • 19:30

    Newcastle - Brighton

    İngiltere Premier Lig

    Newcastle - Brighton

  • 19:30

    Atletico Madrid - Celta Vigo

    İspanya La Liga

    Atletico Madrid - Celta Vigo

  • 20:00

    Fenerbahçe - Ankaragücü

    Spor Toto Süper Lig

    Fenerbahçe - Ankaragücü

  • 20:00

    Beşiktaş SJ - Galatasaray

    TÜBAD Basketbol Turnuvası

    Beşiktaş SJ - Galatasaray

  • 20:00

    R.Nadal - M.Raonic

    Tenis Laver Cup

    R.Nadal - M.Raonic

  • 21:00

    Bordeaux - Brest

    Fransa Ligue 1

    Bordeaux - Brest

  • 21:00

    Metz - Amiens

    Fransa Ligue 1

    Metz - Amiens

  • 21:00

    Nice - JDA Dijon

    Fransa Ligue 1

    Nice - JDA Dijon

  • 21:00

    Nimes - Toulouse

    Fransa Ligue 1

    Nimes - Toulouse

  • 21:00

    Reims - Monaco

    Fransa Ligue 1

    Reims - Monaco

  • 21:00

    Rayo Vallecano - Almeria

    İspanya La Liga 2

    Rayo Vallecano - Almeria

  • 21:20

    1.Yarış

    Blancpain GT Series Road America

    1.Yarış

  • 21:20

    Chicago Cubs - St.Louis Cardinals

    MLB

    Chicago Cubs - St.Louis Cardinals

  • 21:30

    Albacete - Malaga

    İspanya La Liga 2

    Albacete - Malaga

  • 21:30

    Venezia - HC Brindisi

    İtalya Basketbol Süper Kupa

    Venezia - HC Brindisi

  • 21:45

    Milan - Inter

    İtalya Serie A

    Milan - Inter

  • 22:00

    Real Madrid - Fuenlabrada

    İspanya Basketbol Süper Kupa Yarı Final

    Real Madrid - Fuenlabrada

  • 22:00

    Granada - Barcelona

    İspanya La Liga

    Granada - Barcelona

  • 22:00

    Haftasonu Spor

    Spor Programı

    Haftasonu Spor

  • 22:00

    Nadal/Tsitsipas - Kyrgios/Sock

    Tenis Laver Cup

    Nadal/Tsitsipas - Kyrgios/Sock

  • 22:30

    Atlanta United - SJ Earthquakes

    MLS

    Atlanta United - SJ Earthquakes

22.09.2019 Yarın

  • 03:00

    UFC Dövüş Serisi

    Y.Rodriguez - J.Stephens

  • 05:30

    MLS

    LA Galaxy - Montreal Impact

  • 11:30

    Rusya Premier Lig

    Orenburg - Lokomotiv Moskova

  • 12:00

    Moto3 Yarış

    Aragon

  • 12:55

    Hentbol Erkekler Süper Kupa

    Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld.

  • 13:00

    İspanya La Liga 2

    Ponferradina - Real Oviedo

  • 13:00

    İspanya La Liga

    Getafe - Mallorca

  • 13:30

    İtalya Serie A

    Sassuolo - Spal

  • 13:30

    Yundağı Yağlı Pehlivan Güreşleri

    Manisa

  • 14:00

    İngiltere Championship

    WBA - Huddersfield

  • 14:00

    Spor Toto 1. Lig

    Giresunspor - Karagümrük

  • 14:00

    Spor Toto Süper Lig

    Ç.Rizespor - Gazişehir FK

  • 14:00

    Rusya Premier Lig

    Dinamo Moskova - Sochi

  • 14:15

    İskoçya Premier Lig

    St.Johnstone - Glasgow Rangers

  • 14:15

    Spor Programı

    Öğlen Spor Bülteni

  • 14:30

    Almanya Bundesliga 2

    Hamburg - Erzgebirge Aue

  • 14:30

    Çin Süper Ligi

    Tianjin Tianhai - Beijing Guoan

  • 15:00

    İspanya La Liga

    Espanyol - Real Sociedad

  • 15:10

    Formula 1 Singapur GP

    Singapur GP

  • 15:30

    Hollanda Eredivisie

    FC Emmen - Feyenoord

  • 16:00

    İtalya Serie A

    Lecce - Napoli

  • 16:00

    İtalya Serie A

    Sampdoria - Torino

  • 16:00

    Fransa Ligue 1

    Rennes - Lille

  • 16:00

    İtalya Serie A

    Bologna - Roma

  • 16:00

    İngiltere Premier Lig

    West Ham - Manchester Utd.

  • 16:30

    Dünya Yol Bisikleti Yarışı

    Yorkshire

  • 16:30

    Almanya Bundesliga

    B.M.Gladbach - F.Düsseldorf

  • 16:30

    Spor Toto 1. Lig

    Eskişehirspor - Menemenspor

  • 16:30

    Spor Toto Süper Lig

    Gençlerbirliği - Alanyaspor

  • 17:00

    İskoçya Premier Lig

    Hibernian - Hearts

  • 17:00

    İspanya La Liga

    Valencia - Leganes

  • 17:00

    İspanya La Liga 2

    Girona - Las Palmas

  • 17:30

    Azerbaycan Premier Ligi

    Neftçi Bakü - Keşla

  • 17:45

    Hollanda Eredivisie

    ADO Den Haag - AZ Alkmaar

  • 17:45

    Hollanda Eredivisie

    PSV - Ajax

  • 18:00

    Fransa Ligue 1

    Angers - St.Etienne

  • 18:00

    Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Son 16

    Türkiye - İtalya

  • 18:00

    IIHF Continental Cup

    Zeytinburnu Bld. - Vikingar

  • 18:30

    İngiltere Premier Lig

    Arsenal - Aston Villa

  • 18:30

    İngiltere Premier Lig

    Chelsea - Liverpool

  • 19:00

    İtalya Serie A

    Atalanta - Fiorentina

  • 19:00

    Spor Toto Süper Lig

    Y.Malatyaspor - Galatasaray

  • 19:00

    Spor Toto 1. Lig

    Akhisarspor - Hatayspor

  • 19:00

    İspanya Basketbol Süper Kupa

    3 SayıYarışması

  • 19:00

    İspanya La Liga 2

    Sporting Gijon - Racing Santander

  • 19:00

    İspanya La Liga 2

    Numancia - Elche

  • 19:00

    Belçika Pro League

    Club Brugge - Anderlecht

  • 19:00

    Almanya Bundesliga

    E.Frankfurt - B.Dortmund

  • 19:00

    Rusya Premier Lig

    CSKA Moskova - Krasnodar

  • 19:30

    İspanya La Liga

    Athletic Bilbao - Alaves

  • 19:45

    Futbol Programı

    STSL Özetler

  • 20:00

    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

    PSG - Szeged

  • 21:00

    İspanya La Liga 2

    Extremadura - Huesca

  • 21:00

    İspanya La Liga 2

    Tenerife - Fuenlabrada

  • 21:15

    Blancpain GT Series Road America

    2.Yarış

  • 21:45

    İtalya Serie A

    Lazio - Parma

  • 22:00

    Fransa Ligue 1

    Lyon - PSG

  • 22:00

    İspanya La Liga

    Sevilla - Real Madrid

  • 22:55

    MLS

    Portland Timbers - Minnesota United

7 Gün 24 Saat Online Yayın Akışı

Türk televizyon kanallarında artık dünya standartlarında kalitede diziler, spor programları, talk showlar ve daha pek çok farklı yayın yapılabiliyor. Yayınlanan programların tamamı tüm Türkiye'yi ekranları başına toplarken, her yaştan insanı tek bir çatı altında toplayabilmeyi başarıyor. İnsanlar onlarca farklı kanalda yayınlanan ve takip ettikleri sayısız programı ise TV Yayın Akışı sayfamızdan takip ediyor. Uzun yıllardır aynı olduğunuz tüm programların en güncel yayın akışlarını ana sayfamız üzerinden takip edebiliyorsunuz. Mobil uyumlu bir hizmet verdiğimiz için de günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun internete erişebildiğiniz her noktadan favori kanallarınızın favori yayınlarının akışlarına pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Türk televizyon kanallarında artık dünya standartlarında kalitede diziler, spor programları, talk showlar ve daha pek çok farklı yayın yapılabiliyor. Yayınlanan programların tamamı tüm Türkiye'yi ekranları başına toplarken, her yaştan insanı tek bir çatı altında toplayabilmeyi başarıyor. İnsanlar onlarca farklı kanalda yayınlanan ve takip ettikleri sayısız programı ise TV Yayın Akışı sayfamızdan takip ediyor. Uzun yıllardır aynı olduğunuz tüm programların en güncel yayın akışlarını ana sayfamız üzerinden takip edebiliyorsunuz. Mobil uyumlu bir hizmet verdiğimiz için de günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun internete erişebildiğiniz her noktadan favori kanallarınızın favori yayınlarının akışlarına pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Türk televizyon kanallarında artık dünya standartlarında kalitede diziler, spor programları, talk showlar ve daha pek çok farklı yayın yapılabiliyor. Yayınlanan programların tamamı tüm Türkiye'yi ekranları başına toplarken, her yaştan insanı tek bir çatı altında toplayabilmeyi başarıyor. İnsanlar onlarca farklı kanalda yayınlanan ve takip ettikleri sayısız programı ise TV Yayın Akışı sayfamızdan takip ediyor. Uzun yıllardır aynı olduğunuz tüm programların en güncel yayın akışlarını ana sayfamız üzerinden takip edebiliyorsunuz. Mobil uyumlu bir hizmet verdiğimiz için de günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun internete erişebildiğiniz her noktadan favori kanallarınızın favori yayınlarının akışlarına pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Devamını Oku