Sungurlar Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

admin

FOX

17 Ocak 2016

Sungurlar Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

2014-2015 sezonunun Ekim ayından itibaren yayınlandığı her hafta reyting sıralamalarında liderliğe oynayan Sungurlar dizisinin 2015-2016 sezonunda yayınlanacak olan yeni bölümleri büyük bir merak ile bekleniyor.

Sungurlar dizisi çeşitli sıkıntılardan dolayı 1. sezonuna da oldukça geç başlayabilmişti. Dizinin senaristlerinin tutuklanmasından sonra sürekli başlangıç tarihi ertelenen dizinin 1. sezonunun ekranlara gelebilmesi Ekim ayının sonlarını bulmuştu.

Senaryodan kaynaklı sorunlardan dolayı kanalın yayın grubu başkanının da tutuklandığı Sungurlar dizisi tekrar aynı problemleri yaşamaz ise bu yılın Eylül ayının 2. haftasında ekranlarda olacağı açıklandı. Şefkat Tepe adı ile yayınlanan dizinin yeni sezonu için şimdilik verilen tarih Eylül oldu.

Yeni Bölümler Fox TV'de Yayınlanacak

Ancak Samanyolu TV ile sıkıntılar yaşayan Sungurlar dizisi artık yeni kanalı olan Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez olaylı dizisi olan Sungurlar dizisinin bu tür radikal değişiklikler yaşıyor olması ise reyting sonuçlarına da yansıyacak gibi gözüküyor.

Samanyolu TV’nin kapatılması üzerine kanalını zorunlu olarak değiştirmek zorunda kalan Sungurlar’ın yeni sezonundaki evine alışabilmesi ve izleyenlerin beklentilerini karşılayabilmesi biraz zaman alacak gibi gözüküyor. Dizinin şimdilik hangi gün ve hangi saatte yayınlanacağı kesin olarak bilinmiyor. Kesin olarak verilen bilgiler arasında Fox TV ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak olması yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz