Tam Gaz Devam Eden Hande Erçel ve Hakan Sabancı Aşkında Kalp Emojili Fotoğraflar Geliyor!

Aleyna

Haberler

1 Ağustos 2023

Tam Gaz Devam Eden Hande Erçel ve Hakan Sabancı Aşkında Kalp Emojili Fotoğraflar Geliyor!

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birlikteliği son günlerde büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Özellikle Hakan Sabancı’nın çapkınlık geçmişi ve ünlü isimlerle yaşadığı ilişkilerle tanınması, bu yeni ilişkiye dair çeşitli spekülasyonların yapılmasına neden oluyor. Hande Erçel ve Hakan Sabancı çiftinin birbirine olan uyumu, sosyal medyada da geniş yankı buluyor. Birçok takipçi, çiftin birbirine çok yakıştığını ve birlikte güzel bir ilişki yaşayabileceğini düşünüyor. Hatta bazıları, ilişkinin evliliğe dönüşebileceği beklentisini dile getiriyor. Ancak diğer yandan, Hakan Sabancı’nın geçmişteki çapkınlık alışkanlıklarını göz önünde bulunduran sosyal medya kullanıcıları, ilişkinin uzun ömürlü olamayacağını ve Hakan Sabancı’nın çapkınlığına devam edeceğini öne sürüyor. Bu tartışmalar devam ederken Hakan Sabancı ve Hande Erçel aşka geldi, Instagram hesaplarından ilk defa kalpli emoji ile birbirlerini paylaştılar!

Birbirlerini Paylaştılar!

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın romantik anlarını sosyal medyada paylaşmaları, hayranlarını heyecanlandırıyor. Çiftin birlikte yaptıkları tatiller, ve romantik anları, takipçileri tarafından yakından markajdan takip ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk kez birlikte bir etkinlikte boy gösteren çift, Coldplay konserine gitmiş ve bu anı sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmıştı. Hande Erçel’in sevgilisi Hakan Sabancı’nın kendisi için düzenlediği serenat anları da romantik bir jest olarak takipçileriyle buluşmuştu. Son olarak çift, birlikte oldukları romantik bir kareyi aynı anda sosyal medya hesaplarından paylaştı. Hande Erçel, Instagram hesabının hikayeler bölümünde bu romantik pozunu siyah kalp emojisi ile yayınlarken, Hakan Sabancı da aynı kareyi kırmızı kalp emojisiyle paylaştı.

blank

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birlikte aşk dolu fotoğrafını sonunda görebildik! Çiftimizin ilişkisi kıştan beri devam ettiği için yolun sonu evlilik olarak yorumlanıyor ancak Hakan Sabancı’nın geçmişi bir hayli kabarık, hemen hemen her birlikte olduğu sevgilisini aldatan Hakan Sabancı Türkiye’nin en büyük playboylarından biri olarak anılıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz