Tehlikeli Karım 6. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Pazar

admin

Show TV

25 Nisan 2018

Tehlikeli Karım 6. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Pazar

Show Tv’nin sezona hızlı başlayan dizilerinden olan Tehlikeli Karım reytinglerde umduğu başarıyı yakalayamayınca final yapma kararı aldı.

Mart ayı başlarında Show Tv kanalında ekrana gelen Tehlikeli Karım yayınlanmaya başladığında iyi bir çıkış yakalasa da ; bu başarıyı devam ettiremeyerek reytinglerde çakılmıştı. Yapımcı şirket ise 6. Bölümde diziyi bitirme karara aldı. Özgün senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu olmasına rağmen reyting savaşında yenilen Tehlikeli Karım son bölümü de olan 6. Bölümüyle dizi serüvenine veda ediyor. Tehlikeli Karım dizisinin yayınlanan 6. Bölüm fragmanında; Derin uyandığında masanın üzerinde Alper’in alyansını görüyor. Alper yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak Derin’i terk ediyor. Derin’in terk ettiği gibi de soluğu Seda’nın yanında alıyor. Seda sevgilisinin kendisine gelmesine sevinse de Alper’in evi ve arabayı bırakıp dönmesi hoşuna gitmiyor. Diğer yandan bir görgü tanığı emniyete gelerek Derin ile ilgili bildiklerini anlatıyor. Fırat Komiser ve İpek can kulağı ile adamı dinliyorlar. Fakat görgü tanığından sağlam bir bilgi çıkmıyor. Fırat Komiser ise İpek’e bir sürpriz yapmak için kolları sıvıyor. Fakat sürprizi eline yüzüne bulaştırıyor. Üstelik İpek’in yanlış anlayıp ondan ayrılmasına sebep oluyor. Derin ise tüm yaşadıklarının intikamını almak için büyük bir plan yapıyor. Alper ve Seda’nın beraber kaldığı eve giderek Seda ile yüzleşiyor. Artık Alper’den vaz geçtiğiniz ve Seda’ya verdiğini söylüyor. Fakat son bir kez kocası ile birlikte yemek yapıp yemek isteğini belirtiyor. Seda kabul etmeyince üçü birlikte Derin’in hazırladığı yemeği yiyorlar. Yemeği yiyen Seda bir anda yere yığılıyor ve ağzından kanlar geliyor. Acaba Seda’ya ne oldu ?

Tehlikeli Karım’ın final bölümü olan 6. Bölümü 29 Nisan Pazar günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarında son kez izleyicileriyle buluşacak.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz