Ufak Tefek Cinayetler 25. Bölüm Fragmanı 17 Nisan Salı

admin

Star TV

15 Nisan 2018

Ufak Tefek Cinayetler 25. Bölüm Fragmanı 17 Nisan Salı

Star TV'nin her bölümü olay yaratan dizisi Ufak Tefek Cinayetler 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde Merve olan bitenin farkına varmış ve yaptığı planla şüphelerinin gerçek olduğunu görmüştü ve Oya ile aralarındaki savaş asıl şimdi başlıyordu. Merve kılıç kuşanıyor ve savaş planını en ince ayrıntısına kadar hazırlıyor. Oya'da Merve'yle olan büyük savaşa hazır. İki güçlü kadının arasında yaşanan büyük kıyamet tüm sarmaşığı etkisi altına alıyor. Edip ise bu savaşta kimin yanında yer alacağını seçmek zorunda kalıyor ve izleyenleri şaşırtıyor. Peki dizinin merakla beklenen bu haftaki bölümünde neler olacak?

Ufak Tefek cinayetlerde bu hafta sarmaşığı yerle bir edecek olaylar yaşanacak. Merve, Oya ve Serhan'ın ilişkisini kendi gözleriyle görüyor ancak bütün soğukkanlılığıyla planını gerçekleştirmek için adım adım ilerliyor. Merve Oya'nın evine gidiyor ve savaşı başlatan ilk adımı atıyor. Oya Merve ile olan bu savaşta yenik mi düşecek yoksa kazanan mı olacak?

Ufak Tefek Cinayetler çok heyecanlı bir bölümle daha izleyiciyle buluşuyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümüyle 17 Nisan Salı günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında sizlerle!  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz