Yasak Elma 5. Bölüm Fragmanı 16 Nisan Pazartesi

admin

FOX

10 Nisan 2018

Yasak Elma 5. Bölüm Fragmanı 16 Nisan Pazartesi

Fox TV'nin olay yaratan dizisi Yasak Elma 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yine entrikaların ve küçük oyunların oynandığı heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek olan dizinin önceki bölümünde Ender Yıldız'a meydan okumuştu. Eskisi gibi güçlenerek Yıldız'ın karşısına çıkan Ender onun oyununa karşılık büyük bir hamle yapıyor ve Yıldız'ı köşeye sıkıştırıyor. Yıldız'ın çalıştığı yere giderek onu hırsızlıkla suçlayan Ender, Halit'in de orada olmasına şaşırıyor. Dizinin heyecanlı biten bölümünün ardından 5. bölüm fragmanı sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Peki Yasak Elma 5. bölüm fragmanında neler oluyor? Ender Yıldız'ı zor durumda bırakıyor ancak bu durum ilk etapta onun Yıldız'a attığı bir iftira gibi görünse de işini sağlama alıyor ve suçlamasını destekleyen olaylar yaşanmasını sağlıyor. Ender kardeşi Caner'i bu iş için görevlendiriyor. Bir kız bulmasını ve onunda Yıldız'ın çalıştığı yere giderek onu hırsızlıkla suçlamasını istiyor. Bu planı o kadar iyi hazırlıyor ki Yıldız bu defa sert kayaya çarptığını anlıyor. Peki Yıldız kendini aklayabilecek mi? Aklı karışan Halit, Yıldız'ın hırsız olduğuna inanıyor mu?

Sabırsızlıkla beklenen bir bölümle daha ekranlara gelecek olan Yasak Elma yeni bölümüyle 16 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor!  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz