Yasak Elma 8. Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Pazartesi

admin

FOX

6 Mayıs 2018

Yasak Elma 8. Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Pazartesi

Fox TV ekranlarının izlenme rekorları kıran yen dizisi Yasak Elma 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde heyecan doruktaydı. Ender acımasız oyunlarına devam ederken Halit'i de Yıldız'a karşı dolduruyordu. Yıldız'ın ailesine de el atmayı ihmal etmeyen Ender Zeynep'i de zor durumda bırakarak bir oyun oynamıştı. Bu olanlardan sonra Zeynep Yıldız'a tehlikede olduğunu ve artık bu duruma bir son vermesi gerektiğini söylerken Yıldız hırsları yüzünden Zeynep'i dinlememeye kararlıydı.

Dizinin bu haftaki bölümünde Yıldız Zeynep'e kafa tutarak Halit ile evleneceğini söylüyor. Alihan ise her ne kadar Zeynep'e güvense de Yıldız'ın Halit'le evlenmek isteyişi yüzünden Zeynep'e karşı içinde bir şüphe uyanıyor. Alihan Zeynep'ten emin olabilmek için ona bazı sorular soruyor. Diğer yandan Ender Yıldız ile Halit'in evliliklerine engel olmakta kararlı. Bu evliliği engellemek için yine sinsi bir plan yapıyor. Yıldız ise Halit'in kendisine aldığı tek taş yüzüğün etkisiyle kendini iyice kaybediyor ve bu sahte  oyunun içinde yer almaya devam ediyor.

İzleyenleri ekrana kilitleyecek bir bölümle daha ekranlara gelecek olan Yasak Elma yeni bölümüyle 7 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00'de Fox TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz