1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk Dizisi Final Kararı Aldı

admin

FOX

10 Nisan 2015

1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk Dizisi Final Kararı Aldı

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin ani kararlar ile sona ermesi ve ekranlara veda etmesi çeşitli sebeplere bağlı olabiliyor. Büyük başarılar elde edilen dizilerin yayından bu şekilde kaldırılması ise izleyenleri fazlasıyla üzebiliyor. Yayın yapan kanalın genel yayın akışına uymaması, reyting elde edememesi ya da oyuncuların ekip ile bağlarını ayırması sonucunda ortaya çıkan bu durumdan dolayı sevilen dizileri tekrar izleyemeyecek hale geliyoruz.

Yeni yapılan resmi açıklamaya göre, FOX TV’nin büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisi de bu diziler arasında yerini almaya hazırlanıyor. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisi yapımcıları geçtiğimiz günlerde dizinin final kararı aldığını açıklamıştı. Şimdi ise dizinin finali ile ilgili kesin tarih belirlenmiş oldu.

Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Müge Turalı Pak, sevilen dizinin ekranlara 8 Nisan Çarşamba akşamı veda edeceğini açıkladı. Başrollerde Demet Evgar ve Emre Karayel’in yer aldığı başarılı dizi bilindiği üzere Zeynep ve Ozan adlı sempatik çiftin yaşadığı olayları konu alıyordu. Türkmax ve Star TV’de yayınlanmakta olan dizi Eylül ayında FOX TV ekranlarına transfer olmuştu.

FOX TV’de yayında olduğu süre boyunca başarılı reyting sonuçları elde etmeyi başaran dizinin yayın saatinin ve gününün sürekli değişmesi dizinin sonlandırılmasına yol açtı. Dizi ‘Un gars, une fille’ adlı Fransız dizinin Türkiye uyarlaması olarak çekiliyordu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz