Ayrılsak da Beraberiz Kadrosu Değişti

admin

FOX

14 Nisan 2015

Ayrılsak da Beraberiz Kadrosu Değişti

Geçtiğimiz yılların popüler dizileri arasında olan Ayrılsak da Beraberiz TV8 ekranlarında yeni bölümleri ile tekrar yayınlanmaya başlayacak. Dizinin kadrosunda ise sürpriz bir oyuncu değişikliği yaşandı.

Yayınlanmasına çok az bir süre kala dizide yer alan Berna’nın zengin koca avcısı olan arkadaşı Serpil rolünü alacağı söylenen ve ‘Pis Yedili’ dizisi ile hayatımıza girmiş olan Güneş Zavrak, dizideki rolünü önceki dönemlerde Muhteşem Yüzyıl, Sevdaluk ve Kocamın Ailesi dizilerinden tanıdığımız ekranların sevilen yüzü Tuğçe Kurşunoğlu’na devretti. Aynı rolü dizinin eski bölümlerinde Belma Canciğer ve Simge Selçuk canlandırmıştı.

Oyuncuların değişmesinin sebebi henüz bilinmiyorken, bu değişikliğin dizinin genel gidişatı üzerinde nasıl bir etkiye sahip olacağı da ayrı bir merak konusu oluyor. Başrollerinde Algı Eke ve Mete Horozoğlu’nun yer aldığı dizi boşandıkları halde aynı evde yaşayan Berna ve Teoman adlı çiftin ilişkilerini işliyor.

Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir?

1992 yılında Bursa’da dünyaya gelen ünlü bir bayan oyuncumuzdur. İşler Güçler adlı dizide canlandırdığı Serpil karakteri ile birlikte büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır. 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasından sonra tüm Türkiye tarafından güzelliği ile adından söz ettiren oyuncu, yarışma sonrasında meslek hayatına başlamıştır.

Dizi yapımcılarının kendisine büyük teklifler götürmesi sebebiyle de mesleğine ara veren Tuğçe Kurşunoğlu oyunculuk alanında yeteneklerini sergilemeye devam etmektedir. Kendisini yakın bir zaman içerisinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde görmeye başlayacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz