300.000 TL’ye Dergi Kapağı Oldu İddialarına Sessiz Kalmadı: Magazinciler Burcu Esmersoy’u Bile Çıldırtmayı Başardı!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2022

300.000 TL’ye Dergi Kapağı Oldu İddialarına Sessiz Kalmadı: Magazinciler Burcu Esmersoy’u Bile Çıldırtmayı Başardı!

Türkiye’nin en sevilen manken ve sunucularından olan Burcu Esmersoy, dün kendisi hakkında çıkan bazı iddiaları duyunca çıldırdı! İddiaya göre, Burcu Esmersoy’un yeni sevgilisi Nazım Akmandil güzel sevgilisi için jest yapmış ve bir dergiye tam 300.000 TL ödeyerek Burcu Esmersoy’un dergide kapak kızı olmasını sağlayarak moda çekimleri yaptırmış. İddiayı ortaya atan kişi ise Milliyet’ten Umut Ünver’di, bu iddia kısa süre içinde hem magazin basınında hem de Instagram camiasında hızla yayıldı. İddiayı duyanlardan biri de Burcu Esmersoy oldu, güzel sunucu kendisi hakkında çıkan bu iddiaya Instagram’dan yanıt vermekten geri durmadı. Normalde hiçbir sansasyonel olaya karışmayan Burcu Esmersoy’u bile çıldırtmayı başardılar!

300.000 TL’lik Jest!

Bildiğiniz gibi Burcu Esmersoy 2019 yılında Berke Suyabatmaz ile boşanarak yollarını ayırmıştı. Geçtiğimiz 3 sene içinde adı birçok kişiyle anılan güzel manken şimdilerde Nazım Akmandil’le 2 aydır güzel bir birliktelik yaşıyor. İlişkilerini sosyal medyadan ya da magazincilerden saklama gereği duymayan çiftimiz sık sık yan yana görüntüleniyor ancak dün birçok gazetede çıkan bir haber kısa sürede tüm sosyal medyada virüs gibi yayıldı!

Milliyet’ten Umut Ünver’in iddiasına göre Nazım Akmandil, Burcu Esmersoy’un dergide kapak olması ve çekim yaptırılması için tam 300.000 TL ödeyerek sevgilisine büyük bir jest yapmış! Umut Ünver’in bu iddiası ilk olarak sosyal medyada ardından da tüm magazin camiasında hızla yayıldı ve günün en çok konuşulan konularından olmayı başardı.

Burcu Esmersoy’dan Yalanlama Geldi!

Ancak Burcu Esmersoy’un kulağına da giden bu iddia güzel mankeni oldukça kızdırdı. Instagram hesabından birçok paylaşım yapan güzel manken şu sözlerle iddiayı yalanladı ve bir dergide kapak olmak için para ödemesine gerek olmadığını söyledi; “Bu aralar arkadaşımın derdine saygımdan onun yanında olmak adına, biraz buralardan uzak kaldım ortalık boş kaldı sandınız galiba. O kapaklar parayla yapılmıyor ama bu haberler parayla yaptırılıyor sanırım. Yaptırılmasın…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz