Magazin Kraliçesi Seren Serengil Kendisini Gülşen’le Karşılaştıranlara Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Kör Cahil…”

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2022

Magazin Kraliçesi Seren Serengil Kendisini Gülşen’le Karşılaştıranlara Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Kör Cahil…”

Beyaz TV’de haftaiçi her gün ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programında, Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto gıybetin dibine vurmaya devam ediyor. Dün ekrana gelen bölümde Demet Akalın program konuğu olmuştu, günün en çok konuşulan konusu ise ünlü şarkıcı Gülşen’in cesur kıyafet seçimiydi. İzzet Yıldızhan’ın açıklamalarının ardından sessiz kalan Gülşeni sahneye transparan bir kıyafetle çıkınca ortalık fena karıştı. Demet Akalın ve Seren Serengil, Gülşen’e ağır ithamlarda bulunurken; aynı gün içinde Söylemezsem Olmaz seyircileri de Seren Serengil’i transparan kıyafet giymekle suçladı.

Seren Serengil Açtı Ağzını Yumdı Gözünü!

Elbisenin göğüs kısmı transparan bir kıyafet tercih eden Seren Serengil, sosyal medyada sevenleri tarafından linçlenince, bugün canlı yayında kendisini Gülşen’le kıyaslayan kişilere iki çift laf söylemeyi ihmal etmedi. Güzel yorumcu kendisinin giydiği transparan kıyafetle Gülşen’in giydiği kıyafetin bir olmadığını söyleyerek eleştiri yapan kişilere kör cahil dedi;

“Gülşen’in külotla, gazino masalarına ailelerin oturduğu tarafa kalçasını eğip, kalçasını salladığı hareketleri ve tarzını eleştirdik. Bazı kendini bilmezler de bana ‘E siz de transparan giydiniz’ diyor. Transparan giymek önemli bir şey değil ki. Transparanı yarın da sahneye çıktığımda giyeceğim. Benim giydiğim transparanla, iki poponun yanağının ortasında string gibi bir külotla bunu mükayese edebilecek kadar kör cahilseniz size söyleyecek bir şey yok!”

Tabii laf arasında Seren Serengil’in “Transparanı yarın da sahneye çıktığımda giyeceğim…” demesi dikkatlerden kaçmadı. Acaba güzel yorumcu yakın zaman sonra sahneye çıkıp yeniden şarkı söylemeye mi başlayacak? Bildiğiniz gibi Seren Serengil, geçtiğimiz aylarda Hande Yener’in konserinde aniden sahneye çıkarak herkesi şaşırtmayı başarmıştı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz