Acı Aşk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

8 Ocak 2016
Acı Aşk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Show TV ekranlarında da tıpkı diğer kanallarda olduğu gibi yeni yayın dönemine ait olan dizi projeleri tek tek ortaya çıkmaya başlıyor. 2016 yılına bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan Show TV, son olarak Acı Aşk dizisi ile izleyenleri heyecanlandırmayı başarmıştı.

Herkesin merakla beklediği Acı Aşk dizisinin yönetmenliğini Çağatay Tosun üstleniyor. Daha önce farklı projelerde yönetmenlik yapan Çağatay Tosun, tüm dizi projelerinde başarılı reyting sonuçları elde etmeyi başaran bir isim. Acı Aşk dizisinin başrollerinde ise Sezgi Sena Akay, Selin Şekerci ve Seçkin Özdemir bulunuyor. Ayrıca dizinin kadrosunda Hüseyin Avni Danyal ve Türkü Turan gibi genç ve başarılı oyuncular da bulunuyor.

Kore’de yayınlanan ve milyonlarca izleyeni bulunan Bad Love adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Acı Aşk, Show TV ekranlarında başlamaya hazırlanıyor. Kaçak Gelinler dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Selin Şekerci ile ilgili ortaya atılan iddialar ise gündeme oturdu. Selin Şekerci’nin yeni bir dizi projesinde rol alacağı haberleri kesinleşti.

Acı Aşk dizisi ekibine katılan güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde dizinin ilk çekimlerine katılarak üstün bir performans göstermeyi başardı. Genç oyuncu yeni dizisinde ise diğer dizilerdeki rollerinden daha farklı bir rol üstlenecek. Heyecanlı bir genç kız rolü yerine Acı Aşk dizisinde ünlü oyuncu daha hırslı, olgun ve hedefine ulaşmaya çalışan kötü bir kadın olan Melek karakterini canlandıracak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz