Yeter Dizisi İzleyenleri Ekranlara Kilitliyor

8 Ocak 2016
Yeter Dizisi İzleyenleri Ekranlara Kilitliyor

ATV ekranlarında kısa bir süre önce heyecan dolu bir dizi daha ekranlara gelmeye başladı. Son günlerde ATV’de yayınlanan dizilerin sürekli reyting sonuçlarında düşük rakamlar elde etmesi ile kaldırılmasına artık hepimiz alışmıştık. Fakat ATV bu kez Yeter adlı dizisi ile başarılı bir çıkış yakalamış gibi gözüküyor.

Koliba Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar üstleniyor. Yeter dizisinin başrol oyuncuları arasında ise Pelin Karahan ve Yurdaer Okur yer alıyor. Başarılı dizide ayrıca Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu ve Selen Domaç gibi yetenekli isimler de yer alıyor.

Yeter Dizisinin 2. Bölümünde Neler Oldu?

Yeter dizisinin 2. Bölümü Duru’nun kaçırılması ie başlıyor. Duru’yu kaçıran Filiz, sevgilisi Coşkun ile beraber olur. Uras, Filiz’i Coşkun ile gördükten sonra aklına gelir ve onu aramak ister. Fakat Filiz’in parasını almadan Duru’yu teslim etmek gibi bir niyeti asla yoktur.

DNA testleri için örneklerin incelenmesini isteyen Yekta, oğlunun hareketli hayatını takip etmek için onun peşinde koşmaya başlar. Oğlunu alıp parka giden Yekta, annesinin doğum yaptığı günü sormaya başlar. Diğer yandan polise giden Aylin, abisi ve Selçuk ile ilgili bir sonuca ulaşamazlar. Selçuk uzun yıllardır yaptıklarının hata olduğunu itiraf etmeye başlar.

Yeter dizisinin yeni bölümünü 14 Ocak tarihinde ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz