Acun Ilıcalı Tarafından İhraç Edilen Semih Öztürk, Kendisini Takipten Çıkarttığı İçin Cemal Can’a Demediğini Bırakmadı!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2023

Acun Ilıcalı Tarafından İhraç Edilen Semih Öztürk, Kendisini Takipten Çıkarttığı İçin Cemal Can’a Demediğini Bırakmadı!

Ütopya yarışmasıyla hayatlarımıza giren Semih Öztürk, Ütopya’dan sonra Survivor’a katılmasıyla daha da popüler hale geldi. Özellikle de Survivor’da dik bir karakter olmasıyla dikkatleri üstüne çeken Semih’in seveni kadar sevmeyeni de var. Yarışmanın ardından Survivor Panaroma’da sunuculuğa başlayan Semih Öztürk, geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı tarafından ihraç edilmişti. Şimdilerde kripto dünyasına merak salan Semih Öztürk’ün Survivor 2020’de birinci olan Cemal Can Canseven’e dair yazdıklarıyla sosyal medyada gündem oldu. Semih Öztürk, Cemal Can’ın kendisini takipten çıkardığını görünce açtı ağzını yumdu gözünü!

Semih, Cemal Can’a Demediğini Bırakmadı!

Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışmasına katılan kişilerin bir kısmı fenomen olarak hayatımızda kalmaya devam ediyor. O isimler arasında Ütopya’dan tanıdığımız Semih Öztürk ve Survivor 2020’de şampiyonluğu göğüsleyen Cemal Can da yer alıyor. Özellikle Semih, hem yarışmada sırasında hem yarışma sonrasındaki yorumlarında sert sözleriyle dikkat çekiyordu. Bu özelliği nedeniyle Survivor Panaroma programından ihraç edildi ancak yine de sosyal medyada ağır ve ihtam edici konuşmalara devam ediyor.

blank

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can’ın kendisini takipten çıktığını gören Semih, Twitter’dan Cemal Can’a demediğini bırakmadı; “Cemal Can efendi beni takipten çıkartmış. Üstüne üstlük beni de takipten düşürmüş 🙂 Sen insanları düşüncelerine, hayat görüşlerine göre değerlendirebilirsin. Biz seni hiçbir zaman bu konuda yargılamadık. LGBT’li olarak başladığın yarışmada Survivor’un sertliğiyle bir değişime uğradın. İlk günkü ses tonun ve gestuslarınla, 5 ay sonraki tavrın ve tarzın çok farklıydı. Bunu herkes biliyor, detaylı anlatmama gerek yok herhalde. Aslında bu yola girme sebebin o dönem LGBT furyası üzerinden birçok kişinin djlik ve sosyal medya fenomenliğine rahatlıkla geçiş yapıp büyük paralar kazanması gözünü döndürdü. Sonrasında yarışmada başarılı olunca bu yola ihtiyacının olmadığını düşündün ve sana sürekli destek veren LGBT derneklerinin hepsine sırtını döndün. Keşke onları yarı yolda bırakmasaydın. Ben şu an LGBT’li, özgürce yaşamak isteyen kişilerin de hakkını savunuyorum. Onlar böyle bir yarı yolda bırakılmayı hak etmiyor. Seni gerçekten sevmişlerdi. Bu arada istediğin hayat görüşüne sahip olabilirsin, beni zerre ilgilendirmiyor fakat yapmış olduğun kıvrak manevralarla insanları nasıl kandırdığını söylemem gerekiyor bana.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz