Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in Başrolde Olduğu Yalı Çapkını’nın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2023

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in Başrolde Olduğu Yalı Çapkını’nın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Star TV’nin reyting makinesi dizilerinden Yalı Çapkını’nın ne zaman sezon finali yapacağı belli oldu! Geçtiğimiz hafta “Cumhurbaşkanı Ortak Yayını” nedeniyle yayınlanmayan 32. bölümü bu akşam seyirciyle buluşacak. Cuma günü ise dizinin 33. bölümü ekranlara gelecek. Yani aynı hafta içinde iki bölüm Yalı Çapkını Star TV ekranlarında olacak, bu haber diziyi sevenleri mutlu etmiş olsa da, sezon finalinin gün be gün yaklaştığını biliyoruz. Birsen Altuntaş, önceki gün Yalı Çapkını dizisinin sezon finali tarihini açıkladı. Sevilen dizi 16 Haziran günü, yani tam bir ay sonra sezon finaline girecek!

Tüm Dünyanın Gözü Bu Dizide!

Yılın dizi bombaları arasında Yalı Çapkını’nı görüyoruz. Star TV ekranlarında boy gösteren Yalı Çapkını, yayınlandığı günlerde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yaz dizisi tadında ilerleyen ve seyircileri ekran başına kilitlemeyi başaran Yalı Çapkını’nda Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in uyumu hepimizi mest ediyor. İkilinin dizideki uyumu herkes tarafından beğenilince, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu arasındaki aşk iddialarının da ardı arkası kesilmiyor. İkili tatillerde birlikte görüntülenseler de arkadaş olduklarını ve aralarında romantik bir ilişki olmadığını defalarca kez dile getiriyor.

blank

Yalı Çapkını bu kadar popüler bir hale gelince tüm dünya dizinin peşine düştü! Gazeteci Sina Koloğlu’na göre pek çok ülke dizi haklarını almak için sıraya girmiş durumda. Eccho Rights şirketi Latin pazarı sorumlusu, Barbora Suster, “Bu fenomen Türk dizisini almak için alıcılar kuyrukta. Uzun zamandır böyle bir durum ile karşılaşmadık” açıklamasını yapmış. Yani birkaç ay içinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nu tanımayan kalmayacak diyebiliriz!

Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

blank

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yalı Çapkını dizisinin 16 Haziran’da sezon finali yapması planlanıyormuş. Dizinin geçen cuma “Cumhurbaşkanı Ortak Yayını” nedeniyle yayınlanmayan 32. bölümü yarın akşam seyirciyle buluşacak. Ferit ile Seyran’ın haftalardır merakla beklenen boşanma davası nihayet seyirciyle buluşacak. Dizinin 33. bölümü ise cuma günü yine kendi saatinde seyirciyle buluşacak. Ferit ve Seyran boşansalar da birbirlerinden kopamayacak ve dizi yine tansiyonun hiç düşmediği çok heyecanlı bir bölümle 16 Haziran akşamı sezon tatiline girecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz