Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Yeni İmajı Şeyma Subaşı’na Benzetildi! İşte Yeni İmajı…

Tvyayinakisi.com

Haberler

10 Kasım 2020

Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Yeni İmajı Şeyma Subaşı’na Benzetildi! İşte Yeni İmajı…

Onun ismini hemen her gün haberlerde görmeye çok alıştık. Her hareketi takip edilen Ayça Çağla Altunkaya şimdi de yeni imajı ile gündeme geldi!

Ayça Çağla Altunkaya’nın ismini ilk kez geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı’nın Mikanos’ta teknesinde görüntülendiğinde duymuştuk.

blank

Ve ardından ikili Miami sokaklarında birlikte gezerken yakalınınca ikili hakkında aşk dedikoduları çıkmıştı.

blank

1999 doğumlu olan Ayça Çağla Altunkaya’nın Yalova’da yaşadığı ve hemşire olduğunu biliniyor. Basketbola özel bir ilgili olan Ayça Çağla Altunkaya aslında parıltılı bir hayattan gelmeyen sıradan bir vatandaş gibi gözüküyor.

Tabii ki ülkenin en medyatik patronuyla sevgili olmanın bir bedeli olacaktı… Çağla bu bedeli gündemden düşmeyerek, hakkında hemen her gün çıkan onlarca haber ile ödüyor.

Kahküllü Saçları Sonrasında Şeyma Subaşı Benzetmesi!

Ayça Çağla Altunkaya daha önce ciddi değişim yaşadığı ile gündeme gelmişti. Hakkında onlarca estetik haberi çıkmıştı.

blank

Yaşanan değişim tabii ki ergenlik döneminden çıkması ve artık genç bir kadın olmasıyla da açıklanabilir. Fakat estetik iddiaları da tamamen asılsız diyemeyiz. Özellikle burun ve dudak çevresindeki değişim yalnızca yaşla açıklanabilecek gibi durmuyor.

Aslında Çağla’nın ismi medyaya düşmeye başladığı ilk günlerden itibaren sürekli Şeyma Subaşı ile karşılaştırıldı. Fiziksel özelikleri oldukça benzetildi.

Ayça Çağla Altunkaya kahkül saç kesimini adeta bir manken havası ile bir videoda sergiledi. Videoyu birçok Instagram hesabı paylaştı ve yüzlerce yorum geldi. Bu yorumlarda ise birçok kişinin ortak noktası yine Şeyma Subaşı ile olan benzerliği oldu. Yeni imajı ile Şeyma Subaşı’na daha da çok benzetilen Çağla muhtemelen bu durumdan pek hoşnut olmayacak.

İşte Ayça Çağla Altunkaya’nın yeni imajı… Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de böyle bir benzerlik var mı? Yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Benzer Haberler

Behice 11 Kasım 2020

Allah, Acun’un yardımcisi olsun.kadinlardan yana hiçmi şansı olmayacak.

Poly 11 Kasım 2020

Yol ayni amaç ayni karakter ayni. Sac ayni mi diye dusunmeye degmez

Caca 11 Kasım 2020

Kafadan kirik hatun
seviyor acun

Freddie Mercury 12 Kasım 2020

Kız boyle davranacak yaşta. Onu kendine sevgili edinen de hatajk

Kız boyle davranacak yaşta ya acuna ne demeli

Yorum Yaz