Demet Akalın’ın Pek Bilinmeyen Aile Dramı: “Hira da aynısını yaşamasın”

Dilek

Haberler

10 Kasım 2020

Demet Akalın’ın Pek Bilinmeyen Aile Dramı: “Hira da aynısını yaşamasın”

Demet Akalın’ı hep şen şakrak halleriyle görmeye alışkınız. Geçtiğimiz gün çocukluk fotoğraflarını paylaşan Akalın, yine en neşeli pozlarını seçti. Aslında çocukluğu hiç kolay geçmedi!

Demet Akalın

Ünlü pop star Demet Akalın’ı her zaman neşeli ve enerjik hallerde gördük. En kötü günlerinde bile üzüntüsünü değil öfkesini izledik. Geçtiğimiz günlerde çocukluk fotoğraflarını paylaşan Akalın, yine en neşeli ve komik pozlarını seçti. Ancak o neşeli pozların aksine ünlü şarkıcının çocukluğunda büyük bir dram var!

Henüz İki Yaşındaydı

Demet Akalın ve annesi

Demet Akalın, 1972’de Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde doğdu. Gölcüklü olduğunu da sık sık vurgulamayı çok seviyor! Akalın’ın babası deniz subayı, annesi ev hanımıydı. Bu mutlu aile tablosu bir yılbaşı gecesi bozuldu.

1975 yılına girerken kutlamayı İstanbul’da yapmak isteyen ailesi Demet Akalın’ı babaannesine bırakıp yola koyuldu. Arabada Demet Akalın’ın teyzesi ve eniştesi de vardı. İstanbul’dan dönüş yolunda araba kontrolden çıkınca korkunç bir kaza yaptılar.

Demet Akalın’ın babası ve teyzesi oracıkta öldü. Annesi ise öldü zannedilerek morga kaldırıldı. Ancak morgda bir mucize gerçekleşti! Öldü sanılan kadının kolu kıpırdadı ve hemen hastaneye kaldırıldı. Eşinin ve kardeşinin ölümünü aylar sonra öğrenen anne, intiharı bile düşündü. Ama küçük kızıyla beraber yeni bir hayata başladı.

“Gölcük’te kalacaktım”

Demet Akalın

Demet Akalın çok içine kapanık ve korunaklı bir çocukluk geçirdi. Hatta mankenliğe bile annesinin zoruyla başladı. Akalın, babası yaşasaydı muhtemelen bir subayla evlenip Gölcük’te yaşamaya devam edeceğini söylüyor.

“Hira da aynısını yaşamasın”

Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira

Babasız büyümenin zor olduğunu dile getiren Demet Akalın’ın boşandığı eşi Okan Kurt’la barışması olay yarattı. Ancak bu barışmanın en büyük sebebinin yine bu çocukluk travmasına dayandığı düşünülüyor. Akalın, kızı Hira’nın da kendisininkine benzer tecrübeler yaşamasını istemiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz