Acun Ilıcalı’nın Sevilen Yarışması Survivor’da Şoke Eden Şike İddiası! Bazı Yarışmacılara İltimas mı Var?

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Acun Ilıcalı’nın Sevilen Yarışması Survivor’da Şoke Eden Şike İddiası! Bazı Yarışmacılara İltimas mı Var?

TV8’in amiral gemisi Survivor haftanın 5 günü yayınlanmaya devam ediyor. Hafta sonları yüksek reytingler alan yarışma, hafta içinde ise hiçbir reyting kategorisinde ilk ona giremiyor. Bunun en büyük sebebi, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak ada hayatı yerine genellikle takım oyunlarına yer verilmesi.

Survivor

Survivor Neden Eskisi Gibi Dikkat Çekmiyor?

Sizler de biliyorsunuz ki; Survivor’ı çoğu kişi “realtyshow” olduğu için seviyordu. Yarışmacıların adada yaptıkları, adayı keşfetmeleri ya da açlığın etkisiyle gerçek karakterlerini ortaya çıkarttığını izlemek; iki kişinin koşmasını ya da atlamasını zıplamasını izlemekten çok daha keyifli geliyordu.

Survivor

Fakat Acun Medya, neden böyle bir karar aldı bilinmez ama ada hayatını ve yarışmaları eskiye nazaran neredeyse hiç göremiyoruz. Hal böyle olunca haftanın 5 günü sürekli koşan insanlar görmek çoğu kişiye cazip gelmiyor. Ancak Acun Ilıcalı ve ekibinin, bu konuda izleyicilerin isteklerini dinlediği yok.

Şike mi Var?

Dün gece ise Survivor’ın klasikleşmiş oyunların biri oynandı. Dokunulmazlık oyunu için ter döken yarışmacılar kas güçlerini konuşturdu! Yarışmada iki takımdan birer kişi filenin içinde asılı olan ağırlıkları oturdukları yerden kollarıyla yukarıda tutmaya çalışıyorlar. Fakat oyun, bununla sınırlı değil. Diğer takım arkadaşları da, rakip takımın filesine belirli ağırlıklar atmaya çalışarak; ağırlığı kaldıran kişinin yükünü arttırıyor ve filenin iplerini ilk bırakan kişi oyunu kaybetmiş oluyor.

Bu ağırlık oyunu Survivor’ın klasikleşmiş oyunları arasında yerini alıyor. Fakat bu sene oyun sırasında dikkatli Survivor seyircilerinin gözüne bir detay takılmış! O detay ise, yarışmacıların normalde oturdukları yerde ayakları koymaları için ve kaymamalarını sağlayan bir düzenek yok. Zaten bu yüzden çoğu yarışmacı taşıdıkları ağırlıkların onları çekmemesi için ayaklarını kuma gömmeye çalışıyor.

Fakat yarışma esnasında görüldüğü kadarıyla birkaç yarışmacının ayağının altında ayaklarını koymaları için bir tahta panel bulunuyor! Daha da dikkat çekici olan, genellikle ayaklarında tahta panel bulunan yarışmacılar oyunu kazanıyor! Bu tahta paneli gören izleyiciler Instagram hesaplarından görüntüleri paylaşarak Acun Ilıcalı’dan açıklama beklemeye başladılar. Survivor fanatikleri, yarışmada şike olduğunu iddia ediyor.

Kötü düşünmemek lazım, belki de Survivor ekibi yarışma öncesi; yarışmacılara bu tahta paneli isteyip istemediklerini soruyordur. Yani umarım öyledir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz