Aleyna Tilki’den Önce Dünya Starlarına “Dokunmuş” Ünlülerimiz: Metin Hara, Nusret, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar…

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Aleyna Tilki’den Önce Dünya Starlarına “Dokunmuş” Ünlülerimiz: Metin Hara, Nusret, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar…

Türkiye’nin starı, dünyanın ise star aday adayı Aleyna Tilki’nin sansasyon yaratan ilk İngilizce şarkısı sevenleriyle buluştu! İlk kez Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla tanıdığımız Aleyna Tilki, “O Sen Olsan Bari” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamıştı.

Aleyna Tilki

17 yaşında tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen güzel şarkıcı, eğitim için Amerika’nın yolunu tuttu. Türkiye’ye geldiğinde ise aklında tek bir şey vardı, o da dünya yıldızı olmak! Hedefini büyük tutan Aleyna Tilki, ilk İngilizce şarkısı için hazırlıklara başladı. Dua Lipa’nın yazdığı “Retrograde” şarkısını seslendiren güzel şarkıcı, ana haberlere de konu oldu.

Aleyna Tilki

Dün Kanal D ana haberde röportaj veren Aleyna Tilki “Dünya starlarına bu kadar yakın dokunan ilk Türk benim” açıklamasını yaptı. Güzel şarkıcının bu açıklamasından sonra gerçekten de dünya starlarına ilk dokunan kişinin kendisi olup olmadığını düşünmeye başladık. İşte Aleyna Tilki’den önce dünya starlarına “dokunmuş” ünlüler!

1. Metin Hara – Adriana Lima İlişkisi!

Metin Hara ve Adriana Lima

Hatta bazı ünlülerimiz “dokunma”nın ötesine geçti! Bu kişilerden biri hayat koçu ve yazar Metin Hara. Metin Hara, dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima ile birkaç ay ilişki yaşamıştı. O dönemler resmen Adriana Lima için “Milli Gelinimiz” diyorduk!

2. Megan Fox Beyaz Show’a Konuk Oldu!

Bir dönemin efsane talkshow programı Beyaz Show’a, dünyaca ünlü yıldız Megan Fox konuk olmuştu! Hatta Megan Fox’un bir hayranı, omzuna yaptırdığı dövmeyi güzel oyuncuya göstererek fotoğraf çektirmişti! Yani sevgili Aleyna, Türkiye’nin starı olmamış kişiler bile dünya starlarına daha önce “dokunma” fırsatı elde etti!

3. Cem Yılmaz Russell Crowe’la Film Çekti!

Russel Crowe ve Cem Yılmaz

Son Umut isimli film Avustralya, Türkiye, ABD ortak yapımı olarak karşımıza çıktı. 2014 yılında vizyone giren Son Umut filminin yönetmen koltuğunda Russel Crowe oturuyordu! Başrollerden biri de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’dı!

4. Kurtlar Vadisinde Sharon Stone Rüzgarı!

Necati Şaşmaz ve Shoran Stone

Kurtlar Vadisi dizisine konuk oyuncu olarak Shoran Stone’un geldiğini bile gördü bu gözler. Hatta Polat karakterine can veren Necati Şaşmaz, Shoran Stone’la öpüşme sahnesini biraz “acemice” oynamış ve tam 24 tekrar almak zorunda kalmışlar.

5. Hülya Avşar Ricky Martin Olayı!

Hatta Hülya Avşar, programında Rick Martin’in poposunu bile ellemişti! Fakat Hülya Avşar “dokunmak” konusunu biraz yanlış anlamış sanırım.

6. “Var mısın Yok musun?” Yarışmasında Christina Aguilera Yarıştı!

Acun Ilıcalı’nın yükselişi bu yarışma ile oldu dersek yalan söylemiş olmayız! Hatta İlk yarışma programlarından olan “Var mısın yok musun?” da inanmazsınız, Christina Aguilera yarıştı!

7. Nusret ve Dünyadaki Ünlülerin %47,12’si!

Nusret ve Leonardo Di Caprio

Bütün dünyada tanınan biri haline gelen Nusret, artık ünlülerle video ya da fotoğraf paylaşmıyor. Tam aksine, dünya yıldızları Nusret’le fotoğraf çektirip Instagram’da paylaşıyor! Nusret’in şu ana kadar restorantında ağırladığı ünlüleri saymaya kalksam bu yazı bitmez. Fakat benim favorimi yukarıya ekledim bile… Ah leo, kürdanlı kekim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz