Adı Zehra 7. Bölüm Fragmanı 7 Nisan Cumartesi

admin

FOX

4 Nisan 2018

Adı Zehra 7. Bölüm Fragmanı 7 Nisan Cumartesi

Fox TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Adı Zehra 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her hafta yaşanan gelişmelerin ve şok eden gerçeklerin birer birer gün yüzüne çıkması izleyiciyi etkisi altına almaya devam ediyor. Adı Zehra'nın geçen haftaki bölümü oldukça heyecanlı geçmişti. Zehra'nın peşinde birileri olduğunu öğrenen Şule, Zehrayı eve getirdiği için pişman olmuştu. Genco ise Zehra'ya aşkını ilan etmişti. Zehra, Hande'ye ne olduğunu öğrenmek için kolları sıvamış, onunla ilgili bilgi edinmeye başlamıştı. Diğer yanda Zehra'nın abisi Salih, Zehra'nın yerini öğrenmiş ve peşine düşmüştür. Zehra'yı bulur ve namusunu temizlemek için onu vurmaya kalkar ancak Serkan Salih'i vurarak Zehra'nın hayatını kurtarır.

 Peki bu hafta dizide neler olacak? Dizinin 7. bölümü yine izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak. Şule itiraf ediyor!  Serkan Nadir'in oğludur. Bunu duyan Nadir ise büyük bir şok yaşar. Diğer yanda ortada bir cd vardır Serkan bu cd'yi kasada saklar. Bu cd'nin ipucu olacağını düşünen Zehra ise işe koyulur. Şifreyi öğrenen Zehra, cd'yi almak için plan yapar. Yaşananların ağır yükü altında ezilen Serkan Leyla'ya gider. Bunu gören Ceren ise yıkılır. Genco'nun Zehra'ya olan aşkı ise gün geçtikçe büyümeye deva eder.

Adı Zehra yine nefes kesen bir bölümle daha ekranlara geliyor. Adı Zehra yeni bölümüyle 7 Nisan Cumartesi Saat 20:00'de Fox TV'de

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz