Aile’nin İkinci Sezonuna Hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, Tatil Sonrası Spor Salonunda Kas Show Yaptı!

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2023

Aile’nin İkinci Sezonuna Hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, Tatil Sonrası Spor Salonunda Kas Show Yaptı!

Kanal D’nin sevilen dizisi Aile’de Serenay Sarıkaya ile birlikte rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, dizisinin yeni sezonu için sete girmeye hazırlanıyor. Dizisinin sezon finalinden sonra eşi Başak Dizer ve oğlu Kurt Efe ile birlikte önce Barselona’ya ardından da Bodrum’a tatil yapmak için giden Kıvanç Tatlıtuğ, tatilin yanı sıra sporla da ilgilenmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu, spor sonrası çekilen fotoğraflarında kaslı vücuduyla dikkat çekti ve adeta kas şovu yaptı. Tatil boyunca ailesiyle keyifli anlar yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, spora verdiği önemi de göstererek formunu korumaya özen gösteriyor. Kaslı ve fit görüntüsüyle sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar, takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Kas Şov!

Bildiğiniz gibi magazin dünyanın en çok takip edilen ve sevilen çiftlerinin başında Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer geliyor. Çiftimiz, 2016 yılında nikah masasına oturmuş ve Paris’te evlenmişti. Evlendikleri günden beri birbirlerine aşklarını her daim dile getiren Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Kurt Efe ismini verdikleri küçük oğulları geçtiğimiz yılın Nisan ayında dünyaya geldi. Çekirdek aileleriyle birlikte keyifli anlar yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, bu yıl tüm reklam tekliflerini topladı. Kıvanç Tatlıtuğ ve başarılı tasarımcı Başak Dizer’in ilk olarak Molfix’le yaptıkları reklam anlaşmasından 30 milyon TL kazandıkları iddia ediliyor.

Bu kadar reklam anlaşması yapan Kıvanç Tatlıtuğ elbette fiziğine dikkat ediyor. Aile’nin sezon finalinden sonra eşi Başak Dizer ve oğlu Kurt Efe ile birlikte önce Barselona’ya ardından da Bodrum’a tatil yapmak için giden Kıvanç Tatlıtuğ, tatilin yanı sıra sporla da ilgilenmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu, spor sonrası çekilen fotoğraflarında kaslı vücuduyla dikkat çekti ve adeta kas şovu yaptı. Kaslı ve fit görüntüsüyle sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar, takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz