Memleketi Ordu’ya Giden Ünlü Şarkıcı Gülşen, Fındık Topladığı Anları Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

1 Ağustos 2023

Memleketi Ordu’ya Giden Ünlü Şarkıcı Gülşen, Fındık Topladığı Anları Instagram’da Paylaştı!

Ünlü şarkıcı Gülşen, memleketi Ordu’ya aile ziyareti için gittiği fındık bahçesinde keyifli anlar yaşadı. Beyaz atlet giyip başına yemeni bağlayarak fındık toplayan Gülşen’in bu pozları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Gülşen, imam hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı hapis cezası alıp tahliye olduktan sonra yurt dışına taşınmış ve konserlerine devam etmeye başlamıştı. Konserlerine kısa bir ara vererek ailesini ziyaret için Ordu’ya giden Gülşen, çocukluk günlerinde hatırladığı fındık toplama keyfini yaşamak istemiş olacak ki fındık bahçesine girdi. Gülşen’in fındık toplarken çektiği fotoğraflar, takipçilerinin dikkatini çekerek sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Geçmişte Neler Olmuştu?

Kıyafetleri üzerinden bir takım çevrelerce sık sık hedef alınan Gülşen, 30 Nisan 2022’de Ataşehir’de verdiği konserde imam hatip liselilere yönelik sözlerinin sosyal medyada yayılmasının ardından hedef gösterilmişti. Sosyal medyadan her ne kadar destek alsa da Gülşen, 25 Ağustos’ta halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama iddiasıyla tutuklanarak Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde 4 gün kalmıştı. Suçlamayı reddeden Gülşen, 29 Ağustos tarihinde tutukluluğuna yapılan itirazın kabul edilmesiyle konutu terk etmeme adli kontrol şartıyla tahliye edildi.

Gülşen’in konutu terk etmeme şartı da 12 Eylül’de kaldırıldı. Son olarak Gülşen’in yurt dışına çıkış yasağı da 250 bin TL’lik güvence miktarı yatırması karşılığında mahkeme tarafından kaldırılmıştı. Gülşen’in “halkın bir kesimini sosyal sınıf, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama” suçlamasıyla önce bir yıl hapis cezasına mahkum etti. Daha sonra bu cezayı duruşmalardaki saygılı tutumu gerekçesiyle 10 aya indiren mahkeme, ekonomik ve sosyal durumunu dikkata alarak hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz