Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci Aşk mı Yaşıyor?

admin

Haberler

10 Ocak 2019

Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci Aşk mı Yaşıyor?

Müslüm Gürses’in gençliğini oynadığı Müslüm filmi ile tüm Türkiye tarafından tanınan Şahin Kendirci, Aleyna Tilki ile aralarında çıkan aşk dedikodularına yaptığı açıklama ile netlik getirdi. 

Henüz çocuk yaştayken katıldığı müzik yarışmalarıyla adını duyuran ve son olarak sinema sektörüne dahil olup Müslüm filminde oynayan başarılı genç, sosyal medyada ortaya atılan aşk dedikodularına bir magazin programının canlı yayınına bağlanarak açıklık getirdi. 

Programın sunucularından Gülşen Yüksel’in kendisine yönelttiği “Aleyna Tilki ile birlikte olduğuna dair iddialar var. Bu işin aslı ne? sorusunu ise Şahin Kendirci şu şekilde cevapladı: ‘Haberler çıkmış, sadece sustum. Çünkü şöyle söyleyeyim; anne babamın yanında böyle şeyler konuşmaktan utanıyorum. Çünkü bizim ailemizde böyle bir şey olmaz, siz de biliyorsunuz sizin elinizde büyüdüm. Hiç tanışmadık ama kendisini ve yaptığı işi seviyorum, kendisi meslektaşımdır. Kendisine de yürüdüğü yolda başarılar diliyorum. Aynı işi yapıyoruz, meslektaşım ve yaptığı işe saygı duyuyorum ve tanışmıyoruz da… Sosyal medyada dönen haberleri bana sormaya başladılar, o kadar çok bana soran oldu ki ben de canlı yayına bağlanarak bu haberlere bir açıklık getirmek istedim. Anne babam yanımda olduğu için bunları söylerken, onların yanında konuşurken utanıyorum, böyle bir şey yok, Aleyna Tilki’ye ve yaptığı işe saygım var ancak böyle bir aşk söz konusu olamaz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz