Alişan ve Tektaş Ailesinin En Büyük Destekçisi Buse Varol, Eltisini ve Yeğenlerini Bir An Olsun Yalnız Bırakmıyor!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2022

Alişan ve Tektaş Ailesinin En Büyük Destekçisi Buse Varol, Eltisini ve Yeğenlerini Bir An Olsun Yalnız Bırakmıyor!

Tektaş ailesi geçtiğimiz yaz aylarında oldukça kötü günler geçirmek zorunda kalmıştı. Uzun yıllardır ekranlarda gördüğümüz Alişan, beraber çalıştığı ve menajerliğini de üstlenen kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybedince dünyası başına yıkıldı. Yeniden ayağa kalkmak için çabalayan ünlü şarkıcının en büyük destekçisi ise eşi Buse Varol oldu. Her zaman Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ın ve kızlarının yanında olan Buse Varol, bugün yeğeni Eyşan’la birlikte fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Buse Varol Bir An Olsun Yanlarından Ayrılmıyor!

Bildiğiniz gibi Alişan, kardeşini kaybettikten sonra uzun bir süre kimseyle konuşmamış ve ailesiyle birlikte acısı yaşamaya başlamıştı. 45 günün ardından ise sahneye çıkan ünlü şarkıcı, şimdilerde işine ve ailesine tutunmuş şekilde yaşamına devam ediyor. Hem sahne alan hem TRT’de sabah programı sunan Alişan, geçtiğimiz günlerde Günaydın’a verdiği röportajda yaşadığı acı günlerden bahsetmişti:

“Samimi bir şekilde söylüyorum; evli olmasaydım, çocuklarım ve yeğenlerim olmasaydı böyle bir kayıpta her şeyi bırakıp gitmiştim. Yapamazdım. Şu an sadece çalışmak zorunda olduğum ve Selçuk’un emanetlerine gözüm gibi bakmam gerektiği için ayakta duruyorum. Beni hayatta tutan çocuklarım ve yeğenlerim.” Alişan her zaman en büyük destekçisinin eşi olduğundan da söz etmeden durmuyor; Buse’yle uzun bir birlikteliğimiz olmadı, aşık olup ilişkimizin 7. ayında evlendik. O kadar fazla şey yaşadık ki. Kaza geçirdik, hastalıklar atlattık, kardeşimi kaybettik, onun ailesinden kayıplar oldu. Hepsinde yan yanaydık. Selçuk, Buse’yi kardeşi kadar çok seviyordu. Çocuklar ona ‘Teyze’ diyorlar.

Buse Varol ise hem Alişan’ın hem de eltisinin ve yeğenlerinin yanında olmaya devam ediyor. Bugün ise Buse Varol, Instagram hesabında yeğeni Eyşan’ın fotoğrafını paylaşarak birlikte zaman geçirdiklerini bir kere bizlere göstermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz