Acun Ilıcalı “Özel Hayatım Dizi Olur” Derken Haklıymış: Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya Yorumlarda Pişti Oldu!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2022

Acun Ilıcalı “Özel Hayatım Dizi Olur” Derken Haklıymış: Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya Yorumlarda Pişti Oldu!

Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl, Survivor Panaroma’nın yeni yorumcusu olunca ortalık fena karıştı. Acun Ilıcalı ile hala yakın dostluklarını sürdüren Kübra Açıl, Survivor’ın yorumlandığı Panaroma programında yorumcu olarak dahil olunca sosyal medyada yorumların ardı arkası kesilmedi. Hatta Acun Ilıcalı’nın eski eşi ve yeni sevgilisi Kübra Açıl’ın paylaştığı gönderi altında pişti oldu! Acun Ilıcalı “Özel Hayatım 3 sezonluk pembe dizi olur” derken gerçekten de haklıymış!

Bir Karmaşık İlişki Yumağı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı cephesinde sular durulmuyor, ikili 10 senelik dolu dizgin bir aşk yaşadıktan sonra şaşalı bir düğünle dünyaevine girmiş ancak evliliklerinden bir sene sonra yollarını ayırmışlardı. O dönemler boşanma nedeni ve Melisa’nın velayeti gibi konular gündemden düşmese de zaman içinde hem Şeyma Subaşı hem Acun Ilıcalı yeni aşklara yelken açtı ve iki yakın arkadaş olarak görüşmeye devam etti.

blank

Şimdilerde Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşarken; Şeyma Subaşı ise Mısırlı milyoner sevgilisi Meedo için Türkiye’yi terk etti ve Miami’ye yerleşti. Kızı Melisa’yı görebilmek için sık sık Türkiye’ye gidip gelen Şeyma, Melisanın kendi yanında Miami’de yaşamasını istediğini her seferinde vurgulamaktan geri durmuyor.

Şeyma ve Çağla Pişti Oldu!

Tüm bu yaşananların arasında ise Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl ve ailesi ex eniştesi Acun Ilıcalı ile yakın dostluğuna devam ediyor. Geçtiğimiz yaz aylarında sık sık Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile tatile çıkan Kübra Açıl, bugünlerde Survivor programının değerlendirildiği Survivor Panaroma programında yorumculuk yapmaya başladı.

blank

Bu gelişme sosyal medyayı ayağa kaldırdı! Birçok sosyal medya kullanıcısı Acun Ilıcalı ve Kübra Açıl’ı eleştirirken, özel hayat dinamiklerini de sorgulamaya başladılar. Eski eniştesi ile görüşmeye ve çalışmaya devam eden Kübra Açıl’a hem yakın arkadaşı Ayça Çağla Altunkaya hem kardeşi Şeyma Subaşı’dan destek gelince ortalık bir anda pembe diziye döndü. Ablasının gönderisinin altına “Gurur duyuyorum!” yazan Şeyma Subaşı, eski kocasının yeni sevgilisiyle yorumlarda pişti oldu. Aynı gönderi altına Ayça Çağla Altunkaya’nın kalpli emoji atması gözlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı, “Özel Hayatım Pembe Dizi Olur” Derken Haklıymış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz