Alişan’ın Kardeş Acısı Dinmiyor! Selçuk Tektaş’ın İkinci Vefat Yıl Dönümünde Herkesi Mezarına Çağırdı

Aleyna

Haberler

21 Temmuz 2023

Alişan’ın Kardeş Acısı Dinmiyor! Selçuk Tektaş’ın İkinci Vefat Yıl Dönümünde Herkesi Mezarına Çağırdı

Alişan 2021 yılında , menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Ailecek zor zamanlar geçiren Alişan, Buse Varol ve diğer aile üyelerinin arasında da gerginlikler yaşanmış hatta Alişan ve Buse Varol boşanmanın eşiğine gelmişlerdi. Tüm bu yaşananlardan sonra herkes bir şekilde hayata tutunmaya ve yaşamına devam etmeye çalışsa da, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Bugün ise Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybedişinin ikinci yılı. 2021 yılında kaybettiğimiz Selçuk Tektaş için Alişan, annesi ve Buse Varol Instagram’dan paylaşım yaptı.

Tektaş Ailesi Selçuk Tektaş’ı İkinci Ölüm Yıldönümünde Andı

Oğlunu vefatının 2. yılında Instagram hesabından paylaşım yapan acılı anne, “Ey rüzgar, git oğluma de ki sürekli seni düşünen, uykuları kaçan, hasretinden içi yanan annen var. Seni çok ama çok özlemiş de olur mu” diyerek herkesi üzdü ve takipçilerini duygulandırdı. Alişan ise dün yaptığı paylaşımda “Yarın benim canımın yarısını kaybettiğimiz günün seneyi devriyesi… Kabri başında dua okuyacağız. Onu unutmayan dostlarını bekliyorum Selçuk’un kabrine. Cuma namazı sonrası olacak duamız. Gelemeyen ya da bu hikayemi gören herkesten kardeşim için bir Fatiha istiyorum. Allah rızası için onun ruhuna” dedi.

Alişan’ın oyuncu eşi Buse Varol, Tektaş’ın ölüm yıldönümünde şöyle bir paylaşım yaptı: “Canım Selçuk keşke bu yazdıklarımı okuyabilsen, keşke seni ne kadar özlediğimizi görebilsen. İki sene önce bu gece aramızdan ayrıldın, belki de bizden daha güzel bir yerdesin ama insan alışamıyor. her yaptığımız şeyde bir eksiğiz. Ne güzel dertleşirdik seninle… Gülerdik, şakalaşırdık. Keşke daha çok anımız olsaydı. O kadar isterdim ki… Seni çok seviyorum ve çok özledim. Burak’la Eliz’in aslan ammosu. Her zaman bizimlesin. Mekanın cennet olsun.”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz