CZN Burak Babasıyla “İsim Hakkı” Yüzünden Mahkemelik Oldu! Babadan İlk Açıklama Geldi: “Deprem Yardımları Reklamdı…”

Aleyna

Haberler

21 Temmuz 2023

CZN Burak Babasıyla “İsim Hakkı” Yüzünden Mahkemelik Oldu! Babadan İlk Açıklama Geldi: “Deprem Yardımları Reklamdı…”

Güler yüzü ve kendine has yemek yapma tarzıyla tanıdığımız CZN Burak’ın başı babasıyla dertte! Sosyal medya sayesinde kısa sürede büyük bir üne ulaşan CZN Burak, şu an dünya çapında milyonlarca takipçisiyle işlerini büyütmeye devam ediyor. Son olarak Dubai’de restoran açan CZN Burak, özellikle Kahramanmaraş depremi sırasında memleketi Hatay’a yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Ancak babasının açıklamasına göre CZN Burak’ın deprem bölgesine yaptığı yardımların reklam olduğu söylendi!

CZN Burak’ın Babasından İlk Açıklama Geldi!

Sosyal medya paylaşımlarıyla herkesin dikkatini çeken CZN Burak, dolandırıldığını belirterek babası hakkında suç duyurusunda bulundu. Babasıyla arasındaki tüm ilişkiyi koparan CZN Burak, dolandırıldı iddialarına sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Tek başına yeni bir sayfa açmak için kolları sıvayan fenomen isim, babası tarafından isim haklarının satıldığını öğrenince mahkemenin yolunu tuttu. Babasının tarafından dolandırıldığı iddia edilen CZN Burak konuyla ilgili ilk kez sosyal medyadan açıklama yaptı. Ünlü fenomen; “Bazısı için para daha önemli geliyormuş. Bende bunu yeni öğrendim. Hayat tecrübe ediyorsun. Yaşamadan bilemiyorsun bazı şeyleri. Herkesin bir imtihanı var bu hayatta. Bizde imtihanımızı başlıyoruz. Diyecek başka bir şey yok. Hayat devam ediyor. Konuşmaya gelirsek konuşacak o kadar çok şey var ki. Ama ben her zaman susmayı tercih ettim her zaman. Ta ki canımın bu kadar yanana kadar. Ama gerçi herkesin bir imtihanı var hayatta…” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

İddiaların ardından baba İsmail Özdemir Kanal D habere konuştu. CZN Burak’ın babası açıklamasında iddiaları yalanladı ve şunları söyledi: “Hiç alakası yok dolandırmayla… Deprem bölgesindeki yardımları da hep reklam için yaptı içinden gelerek yapmadı. Annesinin genlerini almış babaya karşı düşman ediyor. Sosyal medyasını da ben sağladım, 2 sene öncesine kadar Burak diye bir şey yoktu…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz