Anneler ve Analar Dizisi Oyuncuları ve Gerçek İsimleri

admin

Haberler

20 Aralık 2015

Anneler ve Analar Dizisi Oyuncuları ve Gerçek İsimleri

Efsane televizyon dizilerinin yapımcısı olarak tanınan Ay Yapım yeni bir dizi hazırlığında olduğunu duyurarak kısa bir süre önce bütün medyanın gündemine oturmayı başarmıştı. 2015 ve 2016 yeni sezonuna Kara Sevda dizisi ile gireceği açıklanan Ay Yapımın ikinci projesi ise geçtiğimiz günlerde yeni bölümlerini yayınlamaya başlamıştı.

Ay Yapım tarafından yayınlanan ATV ekranlarının sevilen dizisi Anneler ve Analar oyuncu kadrosu ise milyonların gönlünde taht kurmayı başardı. Dram tarzında bir hikayesi olan dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstlenirken, senaristliğini ise Berkin Oya üstleniyor.

Sinem Kobal (Zeliha)

1987 doğumlu olan Sinem Kobal, Hemşinli bir ailenin kızıdır. İnşaat mühendisi bir babası olan Kobal, Selena dizisindeki Atacan Baybars adlı karakteri canlandıran Kerem adlı bir erkek kardeşe sahiptir.

Metin Akdüler (Tahsin)

1988 Bursa doğumlu olan ünlü oyuncu en son Medcezir adlı dizide canlandırdığı Orkun karakteri ile yakından tanınıyor. Anneler ve Analar dizisinde ise erkek başrol olma başarısını göstermiştir.

Hazar Ergüçlü (Kader)

1992 doğumlu olan genç ve güzel oyuncu 23 yaşındadır. Medcezir dizisindeki Eylül karakteri ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran genç oyuncunun ilk rol aldığı dizi ise Kuzey Güney dizisidir. Ünlü oyuncu Kuzey Güney dizisinde Simay karakterini canlandırmıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz