19 Aralık 2015 Cumartesi Reyting Sonuçları

admin

Haberler

20 Aralık 2015

19 Aralık 2015 Cumartesi Reyting Sonuçları

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan raporlara göre, total oranlarına bakıldığı zaman Cumartesi gecesinin en fazla izlenen dizisi ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kırgın Çiçekler dizisi olmuştu. Ancak her hafta sürpriz sonuçlar karşılaştığımız bu listede bu hafta ufak değişiklikler karşımıza çıkıyor.

Reyting sonuçları genellikle günlük sonuçlar ele alınarak reyting özel analiz kurumları tarafından belirleniyor. İzleyicilerin tercihlerine göre şekillenerek ortaya çıkan izlenme oranları kanalların ve yayınlarının izlenme oranlarına göre değerlendiriliyor.

Dün akşam televizyon kanallarında yayınlanan birbirinden iddialı diziler arasından ise en fazla izlenenlerden birisi Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Paramparça dizisi oldu. Heyecan dolu bölümü ile izleyenleri ekranları başına kitlemeyi başaran Paramparça dizisi, reyting sonuçlarında AB grubunun en fazla izlenen dizileri arasında girmeyi başardı.

Güneşin Kızları Reyting Yarışında 3. Oldu

ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kırgın Çiçekler dizisi ise total oranlarında yine günün en fazla izlenen dizileri arasındaki yerini almayı başardı. Geçen haftadan beri yerini korumayı başaran dizinin bu büyük başarısı ise ATV kanalını oldukça mutlu ediyor.

Kanal D’de yayınlanan ve yaz sezonuna büyük bir damga vuran dizi Güneşin Kızları dizisi ise reyting yarışında AB’de birinci ve total’de üçüncü sırada yer aldı. Paramparça dizisi ise bu Cumartesi günü bir üst seviyeye yükselerek total ve AB’de gecenin en fazla izlenen ikinci dizisi oldu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz