Arka Sokaklar 467. Bölüm Fragmanı – 2 Şubat Cuma

admin

Kanal D

1 Şubat 2018

Arka Sokaklar 467. Bölüm Fragmanı – 2 Şubat Cuma

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanın sonunda yayınlandı.

Arka Sokaklar 467. bölüm fragmanında Aylin ağır yaralanıyor ve acilen hastaneye kaldırılıyor. Rıza Baba ve ekip , Aylin vurulduğunda operasyonda olduğu için haberleri olmuyor. Fakat Aylin'in hastanede hayati tehlikesinin olmasından dolayı eski kocası Hakan aranınca herşey ortaya çıkıyor. Merkez büroda beklerken Aylin2in ölümle pençeleştiği haberini alan ekip hemen hastaneye koşuyor. Aylin'in vurulmah haberi radyoda da anons geçiyor. Oya kadınlar koğuşunda Aylin'in vurulduğu haberini alınca çok telaşlanıyor.
Ekip hastaneye vardığında Aylin durumu ciddiyetini korurken Mesut olanlardan dolayı Hakan'ı suçluyor. Hakan'a saldıran Mesut'u ekiptekiler zor sakinleştiriyor. Mesut sinirden kendini kaybedip Hakan'a bir yumruk atarak onu hastaneden kovuyor.
Hakan ise Aylin'e olanlardan sorumlu kişilerin peşine düşüyor. Elde ettiği ip uçlarından yola çıkarak teker teker faiileri cezalandırırken işin ucu Sinem'e uzanıyor. Sinem'e ''hayatımı mahvettin'' diyerek silah çeken Hakan'ın ne yapacağı kestirilemiyor. Oya ise daha fazla hapiste kalmamak adına revire çıkacağını söyleyip , hapishaneden kaçıyor. 

Arka Sokaklar 467. bölümüyle 2 Şubat Cuma akşamı saat 20:00 de Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz