İstanbullu Gelin 35. Bölüm Fragmanı 2 Şubat Cuma

admin

Star TV

2 Şubat 2018

İstanbullu Gelin 35. Bölüm Fragmanı 2 Şubat Cuma

Star TV’nin sevilen dizisi ‘İstanbullu Gelin’ yine heyecanlı bir bölümle daha ekranlara geliyor. 34. Bölümde yaşanan gelişmelerin ardından İstanbullu Gelin 35. Bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. İzleyenleri şok eden gelişmelerin yaşandığı 35. Bölüm fragmanında Osman konaktan gidiyor! Bu durumda Esma Hanım konaktaki bir yandaş’ını daha kaybediyor. Fikret ‘in Esma Hanım’a söylediği: ‘Üzgünüm komutan savaşta bir cephenizi daha kaybettiniz’ sözü bu haftaya damgasını vuruyor.

Önceki bölümde Süreyya yıl dönümlerini kutlamak için Faruk’a bir sürpriz hazırlar. Esma’nın yaptığı itiraflar ise nabızları yükseltir. Bu konuşmalar karşısında çok sinirlenen Faruk’u sakinleştirmek için Süreyya beklenmedik bir hamle yapar. Duygusal anlamda çaresizlik içinde olan Fikret ise sonunda dayanamaz ve patlar. Gerginliğin hızla büyüdüğü konakta Murat’da kontrolsüz öfkenin kurbanı olur ve tatsız bir olayın yaşanmasına sebep olur. Aldığı bir telefonun ardından uzun zamandır engellemeye çalıştığı bir felaketin gerçekleşmiş olduğuna artık tamamiyle inanan Faruk, bu durum karşısında ne yapacak?

Heyecanla beklenen dizi’nin bu haftaki bölümünde; Senem’i istemek için gelin evine giden Arif’i Faruk yalnız bırakmaz. Süreyya ve Dilara’nın ise damada büyük bir sürprizi vardır. Fikretin atlayışı Farukla olan ilişkisini derinden etkiler ve hiç olmadığı kadar zedeler. Bu sırada Osman’ın evden ayrılma kararı herkes’i şoka uğratır. Begüm bir kez daha korktuğu durumla yüzleşmek zorunda kalır. Yaptığı bir planı unutan Esma’nın içinde endişe ve şüphe vardır. Murat ve Fikret aldıkları kararları açıklayarak konakta adeta fırtına koparırlar. Bu sırada kız evinde olan Dilara ve Süreyya Senem’i öyle kolay vermemeye kararlıdır. Ufak da olsa bir detayı gözden kaçırmayan Ademin söyledikleri ise Faruk’un kafasını kurcalayan ancak, sonuca ulaşamadan hep yarım kalan yapbozun nihayet tamamlanmasını sağlar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz