Arka Sokaklar 468. Bölüm Fragmanı – 9 Şubat Cuma

admin

Kanal D

8 Şubat 2018

Arka Sokaklar 468. Bölüm Fragmanı – 9 Şubat Cuma

Arka Sokaklar’ın merakla beklenen yeni bölümünden fragman yayınlandı.

Arka Sokaklar’ın ekrana gelen 468. Bölüm fragmanında; istihbarat ve emniyet iş birliği yaparak Suriye’ye bir operasyon düzenliyor. Bu operasyonun amacı teröristlerin elinde rehin olarak tuttuğu küçük erkek çocuğu kurtarmak üzerine. Bu yüzden teröristlerin arasında bir gizli olarak bir polisin sızması gerekiyor. Rıza Baba ekibinden hangi erkeğin gitmesini gerekiyorsa gitmeye hazır olduklarını söylerken, istihbarat gizli göreve Selin komiserin gitmesini talep ediyor. Selin küçük çocuğun hayatı için bu riskli görevi kabul ediyor ve Suriye’ye gidiyor. Kılık değiştirerek Suriye sınırında küçük çocuğu aramaya çalışan Selin teröristler ile karşı karşıya kalıyor. Teröristleri bir yerde sıkıştıran Selin teslim olmalarını söylediğinden teröristler rehin çocuğu kalkan olarak kullanıyorlar.

Diğer yandan Mesut bu riskli göreve Selin’in gitmesinden çok rahatsızdır. Çünkü daha önce Suriye sınırına gidip orada görev yapan mesut bölgenin nasıl tehlikeli olduğunun farkındadır. Bu yüzden Selin’in hayatı için endişe ediyor. İlk fırsatta da sevdiği kadının peşinden canını hiçe sayarak Suriye’ye gidiyor. Bölgeye varır varmaz da kendini büyük bir çatışmanın içinde buluyor.

İstanbul’da ise ekip yine sahalarda iş başında. Ali ve Bahar eli silahlı bir kişinin peşinden koşarken, uzun kovalamaca sonucunda teslim olmayan adama Ali ateş ediyor. Adamı durdurmak isterken, ağır yaralayan Ali; kişinin kimliğine bakıp polis olduğunu anlıyor. Ali vurduğu polis yüzünden ceza alacak mı? Mesut sınırda mücadele vererek Selin ve çocuğu kurtaracak mı ?

Arka Sokaklar’ın 468. Bölümü 9 Şubat Cuma akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz