Arka Sokaklar Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 502. Bölüm Ne Zaman?

admin

Kanal D

4 Ocak 2019

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 502. Bölüm Ne Zaman?

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 502. Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarının aksiyon ve macera dolu dizisi Arka Sokaklar, her sezon renkli bölümleriyle izleyicilerini memnun etmeyi başarıyor. İzleyicisine sürükleyici anlar yaşatan Arka Sokaklar dizisi 502. bölümü neden yayınlanmadı?  Son birkaç günden beri gündemden düşmeyen bu soruya cevap aradık.  Arka Sokaklar dizisi hangi tarihte yayına geçecek? Ne zaman yayınlanacak? diye merak ediyorsanız yazının devamını inceleyebilirsiniz. 

Arka Sokaklar Dizisi 502. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Arka Sokaklar 502. bölümü neden yok? sorusu dizi severler tarafından merak ediliyor. Arka Sokaklar dizisiyle beraber tüm kanallardaki popüler dizilerin de yeni bölümleri yayına girmeyecek. 3 hafta boyunca yayına ara veren dizi yapımcıları Ocak ayının sonuna doğru yeni bölümleri yeniden yayınlamaya başlayacak. Peki diziler neden yayınlamıyor? Dizi yapımcıları, reklam gelirlerinin düşüşünden dolayı böyle bir karar aldı diyebiliriz. Bu 3 haftalık süreçte dizilerin tekrar bölümlerini ve filmleri seyredebileceksiniz. Reklam anlaşmaları yeniden sağlandığında dizilerin yeni bölümlerini seyredebileceksiniz. Ancak TRT kanalının bu alınan karara dahil olmadığını bilmelisiniz. TRT normal kanallarına ve yeni bölümlerine devam edecek. 

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Arka Sokaklar dizisi 502. bölümü ne zaman yayınlanacak? sorusu gündemden düşmüyor. 502. Bölüm fragmanı için halen bekleyiş devam ediyor. Ancak 25 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacağı tahmin edilmekte.  

Arka Sokaklar Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Dizinin 501. Bölümünde Mesut, geçmişteki özel istihbarat dönemlerinden kalmış bir sorunla cebelleşmektedir. Ekip, yanmış bir arabadan ceset çıkartır. Ceset’in üzerinden çıkan kimlik Hakan adındaki bir şahsa aittir. Aylin gördüğü bu manzara karşısında adeta şok geçirir. Ancak yanan cesetin yapılan DNA testi sonuçlarına göre Hakan’a ait olmadığı anlaşılır ve ekipte büyük bir sevinç yaşanır.

Ekip bir video sorunuyla karşı karşıya kalır. Videoyu gönderen uyuşturucu çetesinin başında olan Nizam’dır. Mesut, Özel Hareket zamanlarından tanıdığı Ekrem adındaki bir kişiyle dava nedeniyle karşı karşıya kalacaktır. Mesut, Ekrem’le birlikte olayların peşine düşer. Ancak Ekrem, Mesut’u öldürmek isteyen bir çetenin çalışanıdır. Yani Mesut, arka planda can tehlikesiyle karşı karşıyadır fakat bu durumdan haberi yoktur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz