Arka Sokaklar Dizisinde Ayrılık Yaşandı

Arka Sokaklar Dizisinde Ayrılık Yaşandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisi Arka Sokaklar dizisinde ayrılık yaşandı. Cevher Şanlı karakterini canlandıran genç ve yetenekli oyuncu Naim Kırmızıgül diziden ayrıldığını açıkladı. Ünlü oyuncu artık Çakır’ın dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ekran karşısına geçecek.

ATV ekranlarında kısa süre içerisinde büyük bir başarı elde ederek reyting rekorlarını alt üst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Ozan Akbaba gibi ünlü isimler yer alıyor. Yer altı dünyasında adaleti ile ünlenen Hızır Çakırbeyli’nin devlet ve ailesi ile olan karışık ilişkilerinin işlendiği dizide artık Naim Kırmızıgü’de yer alacak.

Yılan Hikayesi, Arka Sokaklar ve Yılanların Öcü gibi yapımlarda uzun süredir karşımızda olan Naim Kırmızıgül’ün yeni dizi hayatında ise sıkı bir giriş yapması bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Transfer Oldu

Yeni bölümleri ile her Salı akşamı 20:00 saatinde ATV ekranlarında yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise ünlü ve başarılı oyuncu Naim Kırmızıgül’ün hangi rolü üstleneceği şimdilik bilinmiyor.

Diğer yandan Arka Sokaklar izleyicileri ise sosyal medya üzerinde yaşanan bu ayrılığı eleştiriyorlar. Arka Sokaklar dizisindeki Cevher Şanlı rolü ile izleyenlerinin gönlünde taht kuran Naim Kırmızıgül, yaşanan bu ani ayrılığın ardında herhangi bir tartışmanın veya kavganın yaşanmadığını söylüyor. Yeni bölümleri ile ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rolü hakkında ise şimdilik herhangi bir sır vermiyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz