Arkadaşlar İyidir Dizisi için Heyecanlı Bekleyiş Devam Ediyor

admin

Show TV

27 Temmuz 2016

Arkadaşlar İyidir Dizisi için Heyecanlı Bekleyiş Devam Ediyor

Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan diziler ortaya çıkmaya devam ediyor. 03 Medya imzalı olan Arkadaşlar İyidir dizisinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş üstleniyor.

İzleyicileri ile buluşmaya hazırlanan dizinin senaryosu ise Ekin Atalar tarafından yazılıyor. Dizide yolları üniversitede kesişen beş ayrı gencin hayat hikayesi konu alınıyor. Arkadaşlar İyidir dizisi ekranlara ilk defa ‘Merhaba’ diyecek olan yeni yüzlere de ev sahipliği yapacak.

Dizinin genç oyuncu kadrosunda Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Hayal Köseoğlu, Didem İnselel ve Ece Dizdar gibi isimler yer alıyor.

Ağustos Ayında Başlıyor

Üniversitedeki eğitim hayatını sürdüren beş ayrı gencin aileleri ile yaşadıkları sorunlar, ilişkileri ve hayat ile aralarındaki mücadeleleri heyecanlı bir şekilde izleyenlere aktarılacak. Etkileyici bir senaryoya sahip olan Arkadaşlar İyidir dizisinin çekimleri ise İstanbul'da devam ediyor.

Dizinin heyecanlı takipçilerinin sordukları sorulara sosyal medya üzerinden cevap veren yapım ekibinin dizinin Ağustos ayında başlayacağını söylemesi ise heyecanlı bekleyişin artık sona ereceğini bizlere gösteriyor. Arkadaşlar İyidir dizisi Ağustos ayının ilk haftalarında Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz