Kanal 7’den Yeni Dizi ‘Deli Divane’

admin

Haberler

27 Temmuz 2016

Kanal 7’den Yeni Dizi ‘Deli Divane’

Hint dizilerini ülkemizde yayınlamaya devam eden Kanal 7, Bollywood'un seçkin yapımlarından olan Bidaai adlı diziyi de Deli Divane adı ile yayınlayacak. 27 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan dizide Hint sinemasının en ünlü simalarından olan Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan yer alıyor.

Deli Divane Dizisinin Konusu

Uzun soluklu olan yeni dizide Sadhana ve Ragini arasındaki duygusal hikaye işlenecek. Ailesini kaybettikten sonra Ragini ve ailesi ile birlikte yaşayan Sadhna, Rajvansh ailesinin engelli oğlu olan Alekh'e de aynı zamanda öğretmenlik yapmaktadır.

Oğlunun durumunun iyiye doğru gittiğini gören anne Vasundhara, bu durumdan dolayı Sadhna'ya karşı olan güvenini her gün daha da yükseltmektedir. Sadhna ise Vasundhara'yı kırmamak adına yaşadığı bütün kararsızlıklara rağmen Alekh ile evlenmek ister.

Kısa sürede birbirlerine aşık olan ve henüz yeni tanışan Ranvir ve Ragini'de evlilik kararı almak üzeredir. Fakat Ragini'nin oğluna yakışabilecek bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara, ikilinin arasını bozabilmek için her türlü yola başvuracaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz