Netflix Aşk 101 Oyuncuları En Özel Soruları Yanıtladı! Yaptıkları En Çılgın…

Tvyayinakisi.com

Netflix

27 Mayıs 2020

Netflix Aşk 101 Oyuncuları En Özel Soruları Yanıtladı! Yaptıkları En Çılgın…

Tüm dünyada izlenen dijital dizi ve film platformları arasındaki Netflix, Türk yapımı yeni dizisi Aşk 101 (Love 101) ile ses getiriyor. Hakan: Muhafız (The Protector) ve Atiye (The Gift) dizilerinin ardından Neflix’in üçüncü Türk yapımı dizisi Aşk 101 konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. 24 Nisan’da ilk sezonuyla izleyicisiyle buluşan dizi, Türkiye Trend 10 listesine giriş yaptı.

Başrollerinde Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Kubilay Aka, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı dizi gençlik teması üzerinde kurgulandı. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizi “herkese ve her şeye rağmen kendi olmayan çalışan gençleri” konu alıyor. Lisenin en sıradışı 5 öğrencisi okuldan atılmamak için öğretmenleri arasında bir aşk oyunu başlatırlar.

AŞK 101’İN N’LERİ AÇIKLANDI 

blank

Dizinin başarılı oyuncuları Netflix Türkiye Youtube kanalında Aşk 101 dizisinin en’lerini açıkladı. Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Kubilay Aka, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancı’nın yer aldığı videoda oyuncular yöneltilen sorulara cevap vererek en’leri buldu. Eğlenceli anlara sahne olan videoda izleyicileri şaşırtacak cevaplar ortaya çıktı. Aşk, nostalji ve ilişkilerine dair sorulara cevap veren oyuncular samimi tavırlarıyla sempati topladı.

  • Setin en arızası kimdir?Mert Yazıcıoğlu
  • Sette en çok güldüğünüz an? Laboratuvar sahnesi
  • Sizin için en özel/anlamlı sahne? Laboratuvar sahnesi
  • Aşk için yaptığın en çılgın şey? Kubilay Aka: “Aşık olmak büyük bir çılgınlık zaten.”
  • İlk görüşte aşka inanır mısın? Mert Yazıcıoğlu: “Önce tanıyıp bir şeylerin oluşması benim kafama daha mantıklı geliyor.” Pınar Deniz:”Ben ilk görüşte bir enerjinin oluştuğuna inanıyorum
  • Gerçek hayatta hiç çöpçatanlık yaptın mı? Alina Boz:”Yok yapmadım, hiç yapmadım”
  • Karakterini okuduğunda ilk ne hissettin? İpek Filiz Yazıcı: “Çok sevdim, kendimle çok bağdaştırdım ve bağlandım.”
  • Sence 90’lar neyi ifade ediyor? Kubilay Aka:”Kuş vurduğumuz atari.”, Pınar Deniz:” Emel Müftoğlu Hovarda klibi ve misket”, Mert Yazıcıoğlu: “Taso” Alina Boz:”İlk izlediğim film olarak Titanik’i hatırlıyorum ve benim için 90’ları çağrıştırıyor.”
  • 17 yaşındaki sen şu an burada olsaydı sana ne söylerdi? Kaan Urgancı:”Heyecanını kaybetme, keyif almaya devam et.” Pınar Deniz: “Tebrik ediyorum, asla yapmam dediğin ne varsa hepsini yaptın.”
  • 3 kelimeyle dizideki karakterini anlatsan ne derdin? Selahattin Paşalı:”Para, para, para”
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz