Aşk Laftan Anlamaz 10. Bölümü ile Romantik Anlar Yaşattı

8 Eylül 2016
Aşk Laftan Anlamaz 10. Bölümü ile Romantik Anlar Yaşattı

Aşk Laftan Anlamaz 10. bölümü ile yine izleyenleri şoke edecek gelişmeler yaşattı. Dizinin yeni bölümünde Murat ile Hayat’ın arasında geçen romantik sahneler dün akşam sosyal medya platformlarında günün konusu olmayı başardı.

Murat ve Didem’in düğün hazırlıklarının devam etmesi Azime’nin Sarte’ye gelmesine yol açtı. Hayat ise onunla konuştuktan sonra umutlanmaya başlar. Azime artık Murat’ın kalbinin başkası için attığını tamamen öğrenmiştir. İpek ise Cevat ile yüzleşmek için gerekli cesareti toplamıştır.

Aslı, Hayat’ı ziyaret etmek için yola çıktığında Didem ile karşılaşacağından habersizdir. Didem’in hamileliğinde ufak bir detay Hayat’ın gözüne çarpar. Murat, tüm yaşadıkları yetmezmiş gibi gazeteciler ile de uğraşmak zorunda kalır. Aslı artık İpek ve Kerem’i de kendi tarafına çekerek Didem’in hayatını araştırmaya başlar. Gerçekler ortaya çıktığında çok geç kaldıklarını anlayacaklardır.

Dizinin heyecan ve romantik anlar ile dolu 10. bölümünün reyting sonuçlarında da büyük başarılar elde etmesi dizi projesinin daha da başarılı bir şekilde ilerlediğini bizlere gösteriyor. Yeni yayınlanacak bölümde İpek’in Hayat ile arasındaki olayların çözülmesi bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz