Kalbimdeki Deniz Ne Zaman Başlayacak?

admin

FOX

9 Eylül 2016

Kalbimdeki Deniz Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV ekranlarında yeni kış sezonuna damga vuracak bir dizi daha geliyor. Merakla beklenen dizinin başrollerinde Özge Özberk ve Kutsi yer alacak. Ekim ayında Fox TV ekranlarında yayınlanacak dizinin çekimlerine İstanbul’da başlandı.

Set ekibi tarafından ilk fotoğrafların internet platformlarında paylaşılması ise ünlü oyuncuların hayranlarının heyecanlanmasına yol açtı. Dizinin bir bölümünün ise Şanlıurfa’da çekileceği öğrenildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Faruk Üstün, Devin Özgür Çınar, Çağlayan Doruk Ozanoğlu ve Serkan Altıntaş gibi isimler de yer alacak.

Kalbimdeki Deniz Konusu

Efe İrvül tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaryosu Funda Çetin tarafından yazılıyor. Aysun Akyüz’ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu ise bir hayli ilginç.

Deniz adlı karakter kadınların hayatta isteyebileceği çoğu şeye sahiptir. Fakat onun mutlu ve ferah içerisinde yaşamasını sağlayan kocası bir gün aniden ortadan kaybolunca işler değişmeye başlar.

İki çocuk sahibi Deniz, yaşlı babası ile birlikte ortada kalmıştır. Hayat arkadaşı olacak olan Mirat ile yolları sürpriz bir şekilde kesişen Deniz’i birbirinden ilginç olaylar beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz