Aşk Laftan Anlamaz 9. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

26 Ağustos 2016
Aşk Laftan Anlamaz 9. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 9. bölümünü bekleyen hayranları bu hafta ufak bir hayal kırıklığı yaşadılar. Dizinin 9. yeni bölümünün bu hafta yayınlanmaması herkesin merak içerisinde kalmasına sebep oldu. Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Aşk Laftan Anlamaz’ın tanıtım fragmanı ise günler öncesinden yayınlanmıştı. Fakat dizinin yeni bölümü kendi gününde yayınlanmadı.

Bi Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yeni bölümünde ortalık iyiden iyiye karışmaya başlayacak. Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin 9. yeni bölümü 31 Ağustos 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00’de Show TV ekranlarında olacak.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Hayat, Murat ve Didem’in aldığı evlilik kararını öğrendikten sonra koşar adım Aslı’ya ulaşmak zorunda kalırlar. Ne yapacaklarını tam olarak bilmeyen ikili her şeyi unutmak ve yeniden başlamak isterken bu haberi alarak şoke olurlar.

Kızlar kendi aralarında para toplayarak Hayat’ı Murat’ın elinden kurtarmak isterler. Ancak bütün planlar tamamen gizli olarak uygulanmalıdır. Kerem’in de olaylara dahil olması ile birlikte ortalık iyice karışmaya başlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz